1. Drogim Parafianom i Gościom życzymy by Zmartwychwstały Chrystus wypełnił Wasze serca pokojem i miłością. Niech obdarzy Was nadzieją i siłą do pokonania wszelkich ludzkich słabości. Radosnych spotkań rodzinnych
    i wszelkiego dobra!

2. Zapraszamy na Nowennę do Bożego Miłosierdzia dzisiaj i jutro o godz. 16.30,
    a w kolejne dni o 17.30.

3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali swój czas i siły
    w przygotowanie i przeprowadzenie Triduum Paschalnego i Świąt. Bóg zapłać za przygotowanie „Ciemnicy” i „Bożego grobu”, za dbałość o wystrój kościoła,
    i o piękno liturgii.

4. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00 – Msza chrzcielna i o godz. 17.00; nie ma Mszy św. o 20.00

5. Także jutro odbędzie się spotkanie wielkanocne dla chorych i samotnych
    w budynku Liceum Carolinum. Początek Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Zwiastowania NMP.

6. Jutro kończy praktykę w naszej parafii dk Hubert Łucjanek SVD. Dziękujemy
    za gorliwą i radosną obecność pośród nas. Życzymy Mu jednocześnie Bożego błogosławieństwa na ostatnie tygodnie przygotowań do święceń kapłańskich.

7. Od środy odbywać się będzie w Nysie Werbistowskie spotkanie EMAUS. Rozpocznie
    się ono uroczystą Mszą św. w naszym kościele w środę o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Biskup Łukasz Buzun z Kalisza. Zapraszamy
    do wspólnego świętowania.

8. Msza szkolna dla dzieci w piątek wg stałego porządku.

9. Za tydzień w niedzielę 08.04. dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. W czasie Mszy św. odbędzie się poświęcenie szat komunijnych.

10. W najbliższy weekend 6/7 kwietnia na Jasnej Górze odbędzie się kolejne czuwanie Rodziny Arnoldowej. Wyjazd z parkingu przed kościołem w piątek
    o godz. 11.30, powrót do Nysy w sobotę ok. 8 rano. Są jeszcze wolne miejsca.

1. Przyszła niedziela jest w całym kościele Niedzielą Miłosierdzia. W naszym mieście będzie to finał akcji prowadzonej przez duszpasterstwo młodzieży.
    W programie m.in.

• w sobotę 07.04. w NDK o 17.00 występ Ireneusza Krosnego

• w niedzielę 08.04. o godz. 17.oo w kościele Wniebowzięcia NMP

na Rynku Solnym Misterium Koronki z udziałem wielu gości w tym naszego bpa Andrzeja Czai.

1. Po uzyskaniu zgody wojewódzkiego konserwatora zabytków od wtorku rozpoczynamy konserwację głównych drzwi kościoła. Na kilka tygodni zamontowane będą drzwi zastępcze. Prace potrwają około miesiąca. Za wszelką ofiarność na rzecz parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!