1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na wsparcie sierot z Aleppo.

2. W czasie wakacyjnym nie ma nabożeństw ani Mszy św. młodzieżowych i szkolnych. Wzorem ubiegłego roku od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. będzie cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

3. Mimo czasu wakacyjnego odbywają się spotkania wielu grup duszpasterskich. W tym tygodniu:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Informujemy, że od poniedziałku 2 lipca przyjmować będziemy intencje mszalne na rok 2019. W lipcu i sierpniu intencje jubileuszowe (małżeńskie, urodzin). Pozostałe intencje będziemy przyjmować od września.

2. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca

• w czwartek od godz. 17.00 adoracja w intencji nowych powołań

• w piątek po Mszy porannej koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy porannej modlitwa różańcowa

1. Wakacyjne odwiedziny chorych:

• W najbliższy weekend 6 i 7 lipca z tras: o. Artura, o. Michała i br. Grzegorza

• W dniach 13 i 13 lipca z trasy o. Damiana

1. W niedzielę 8 lipca w naszym parku parafialnym odbędzie się Piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
    w Nysie. Zapraszamy w godzinach 14.00 – 18.00.

2. Apostolstwo Cudownego Medalika zaprasza na autokarową pielgrzymkę
    do Częstochowy
    , która odbędzie się 28 lipca. Więcej informacji w gablocie.

3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Warszawy i Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 28 – 30 września br. Zapisy i więcej informacji w kancelarii parafialnej.

4. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Zapisy od połowy lipca w kancelarii.

5. Siostry Służebnice Ducha Świętego organizują wakacyjne rekolekcje dla dziewcząt. Szczegóły w gablotach i u s. Gabrieli.

6. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tych dniach parafiankę Helenę Rogowską,
    l. 85 z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek …