1. Dziś od 16.15 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie dziękując za dobrze przeżyte wakacje z prośbą o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny i formacyjny.

1. Jutro 03.09. rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy na Msze św. inauguracyjne

• o godz. 8.15 dla uczniów im nauczycieli SP nr 10

• o godz. 10.15 dla społeczności ZSiPO – ROLNIKA

1. Wznawiamy Msze św. dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy

• we wtorki o 19.00 Msza św. młodzieżowa

• w piątki o 16.30 Msza szkolna – w tym tygodniu z poświęceniem tornistrów uczniom klas pierwszych

1. Wznawiamy popołudniowe nabożeństwa:

• poniedziałek o 17.30 – do św. o. Arnolda

• wtorek o 17.30 – do św. Józefa

• środa o 17.30 – do MB Nieustającej Pomocy

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek miesiąca.

• w czwartek od 17.00 adoracja NS w intencji nowych powołań

• w piątek: po Mszy porannej koronka do Bożego Miłosierdzia

• O 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia

1. Odwiedziny chorych (trasy piątkowe)
  2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:
  • Żywy Różaniec dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00

• Chór HOSANNA próby we wtorki od 18.00 i piątki od 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Grupa Mężczyzn św. Józefa w środę o godz. 19.15

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Skauci Króla w piątek o godz. 19.30

• Dzieci Maryi w sobotę o godz. 9.00

1. W sobotę 08.09. przypada Święto narodzenia NMP, to też kolejna rocznica powstania naszego zgromadzenia. Msze św. ze święta o godz. 7.00 i 10.00.

2. Informujemy, że w sobotę 08.09. Mężczyźni św. Józefa organizują rajd rowerowy z piknikiem dla ojców z dziećmi. Rajd do miejsca piknikowego Daraczysko w Reńskiej Wsi. Zbiórka 10.15
    na placu przy kościele. Prosimy zabrać prowiant i kiełbaska na ognisko.

3. Spotkanie dla uczestników pieszej pielgrzymki do Częstochowy w sobotę 08.09. Msza św.
    o 18.00 a po niej czas wspomnień.

4. Udających się pod koniec września na pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa prosimy
    o regulowanie należności w kancelarii w godzinach jej urzędowania.

5. Od poniedziałku 03.09. księga intencji na 2019 zostaje w pełni otwarta.

6. Rodziców dzieci klas III SP z poza SP 10, którzy chcą by ich dzieci przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii.

7. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kursach językowych w Szkole Językowej Księży Werbistów w Nysie. Zapisy odbywają się w godz. 14.00 do 18.00 w sekretariacie szkoły przy
    ul. Rodziewiczówny 15 lub telefonicznie 504-181-304.

8. Zapraszamy do nabywania świec – cegiełek jako wyrazu naszej modlitwy za parafię w ramach przygotowań do Misji Parafialnych. Świece w cenie 12 zł do nabycia przed kościołem, w zakrystii,
    a tygodniu w kancelarii parafialnej.

9. Zachęcamy do udziału zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV, AGD). Zbiórka będzie miała miejsce w środę 05.09. na placu przy kościele w godz. 15.00 – 20.00. Przychody wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowe.

10. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Mały Przewodnik Katolicki.