1. Dzisiaj o 15.00 Msza św. dla dzieci trzecich klas szkół podstawowych i ich rodziców.

2. Trwa październik – miesiąc różańca. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: w tygodniu o 17.30 a w niedzielę o 16.15. Maryja zawsze prowadzi do Jezusa zapraszamy do pozostania po nabożeństwie na Mszy św.

3. Decyzją Episkopatu Polski przyszła niedziela 9.10 będzie obchodzona jako XV Dzień Papieski. Wspominając osobę św. Jana Pawła II będziemy ofiarami wspierać Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik dla Papieża Polaka.

4. We wtorek o 19.00 Msza św. młodzieżowa, a po niej spotkanie dla młodzieży rozpoczynającej I rok przygotowania do bierzmowania i ich rodziców.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

• w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pojednania;

• w piątek

• o godz. 15.00 Msza Święta ku czci Miłosierdzia Bożego

• o 16.30 Msza Święta dla dzieci, od 16.00 – okazja dla dzieci do spowiedzi św.;

• o 19.00 – Msza św. dla i za mężczyzn;

1. W piątek, 7 października, wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Z tej okazji w naszym kościele zostanie odprawiona o godz. 10.00 Msza św. dla członków Róż Różańcowych z całego nyskiego dekanatu. Po Mszy św. modlitwa różańcowa i spotkanie przy herbacie. Serdecznie zapraszamy.

2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli i w Gościa Niedzielnego , a także nowy numer Małego Gościa i nasza parafialna gazetka Stabat Mater.

3. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na kwiaty, remont i sprzątanie naszego kościoła. Taca za tydzień będzie tacą remontową i przeznaczymy ją na zakup nowego ksero koniecznego dla pracy katechetycznej i kancelaryjnej.

4. W minionym tygodniu odeszła do Pana nasza parafianka Genowefa Szewczak z ul. Stokrotek. Wieczny odpoczynek...