1. Po czasie wakacji wracamy do zwyczajnego rytmu pracy. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

• Nieszpory – dziś o godz. 16.30

• Do św. Arnolda – w poniedziałek o 17.30

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o 17.30

1. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina RM w środę 06.09. po wieczornej Mszy św. w parku przy Krzyżu

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Grupa Biblijna w piątek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Schola dziecięca w sobotę o godz. 10.00

• Ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 11.00

1. Wznawiamy Msze św. szkolne. Młodzież zapraszamy we wtorki na godz. 19.00, a dzieci w piątki na godz. 16.30. W ten piątek w czasie Mszy św. szkolnej poświęcenie tornistrów dzieciom klas pierwszych SP.

2. Młodzież pragnącą rozpocząć lub kontynuować przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii informujemy, że zapisy odbędą się w przyszłym tygodniu. O Szczegółach poinformujemy w przyszłą niedzielę.

3. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy na godz. 17.00 na adorację NS w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych i na Msze św. w tej intencji.

4. W piątek 08.09. obchodzimy Święto Narodzenia NMP, a jednocześnie kolejną rocznicę założenia naszego misyjnego Zgromadzenia Słowa Bożego. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00, 16.30 dla dzieci i o 18.00. Msza św. wieczorna będzie szczególną okazję do wspólnego dziękczynienia za dar wspólnoty Werbistów.

5. W sobotę 09.09. spotkanie podsumowujące dla uczestników tegorocznej Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy. Początek Mszą św. o godz. 18.00 w kościele.

6. Rodziców dzieci trzecich klas szkół podstawowych, chodzących do innych szkół niż Szkoła Podstawowa nr. 10, chcący przygotować je do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie dzieci na katechezę, jeszcze w tym tygodniu w kancelarii, w godzinach jej urzędowania.

1. Trwa zbiórka fantów na odpustową loterię fantową. Fanty można składać w niedziele i w tygodniu do koszy przy zakrystii!! Osoby, które są gotowe upiec ciasto na odpust prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii.

2. Szkoła Języków Obcych Księży Werbistów ogłasza nabór na kursy na nowy rok szkolny. Oferujemy kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, a także kursy przygotowawcze do matury z matematyki. Więcej szczegółów na plakatach.

3. Coroczny dzień skupienia ADŚ odbędzie się 16.09. w Szwedzkiej Górce – informacje na plakacie

4. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę. Do Małego Gościa dołączony jest audiobook „Ovo vadis” Henryka Sienkiewicza cz. 1.