1. Dzisiaj ostatnie odwiedziny kolędowe na ulicach Rodziewiczówny, Werbistów i św. Arnolda Janssena, oraz kolęda dodatkowa. Niech Bóg wynagrodzi otwartość Parafian, którzy wpuścili nas z błogosławieństwem do swoich domów, a było to 74% domów naszej parafii! Z tyłu kościoła wyłożyliśmy dodatkowe informatory kolędowe i kalendarze.

2. Wyrazy wdzięczności kierujemy do Parafian, którzy pomogli nam w uprzątnięciu kościoła z dekoracji po świątecznej. Niech Bóg nagrodzi ofiarowany czas!

3. Dzisiaj o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach

• Dzisiaj o 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

• W poniedziałek o 17.30 do św. Arnolda Janssena

• We wtorek o 17.30 do św. Józefa w intencji rodzin

• W środę o 17.30 do MB Nieustającej Pomocy

1. W tym tygodniu spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina RM w środę o godz. 15.00 w sali JPII

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Szkoła Nowej Ewangelizacji organizuje ponownie Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 23-25 lutego w Domu Dobrego Pasterza. To weekendowe rekolekcje dla spragnionych pogłębienia wiary. Zgłoszenia i więcej informacji u o. Damiana.

2. Nasze zakonne wydawnictwo Verbinum oferuje kalendarz na Wielki Post. Zawiera on fragment ewangelii wraz z rozważaniem na każdy dzień WP. Kalendarze w cenie 15 zł można zakupić w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

3. Informujemy, że parafialne rekolekcje Wielkopostne odbędą się tradycyjnie od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu tzn. w dniach 14-18 lutego. Poprowadzi je znany parafianom Werbista, o. Edward Konkol, prezesa fundacji DROGA z Białegostoku.

4. Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy zapisy na tegoroczne wyjazdy parafialne. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej wraz z przedpłatą w wysokości 200zł.

• 11-16 czerwca pielgrzymka na Ukrainę

• 1-10 sierpnia kolonia parafialna dla dzieci i młodzieży w Zakopanem

• 28-30 września pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa

1. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

2. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Eugeniusz Łapaj, l.77, z ul. Karpińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …