1. Kończymy dziś rekolekcje Adwentowe w naszej parafii. Dziękujemy o. Józef owi Gwóźdź za świadectwo wiary i życia, którym prowadził nas przez te dni. Niech Bóg hojnie błogosławi w jego misyjnej posłudze.

2. Zapraszamy do uczestniczenia w Mszach Roratnich:

• dorosłych od poniedziałku do piątku o godz. 6.10, a w sobotę – o 7.00;

• młodzież zapraszamy na roraty poranne z dorosłymi, a we wtorki na godz. 19.00

• dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę – o 7.00.

1. Zapraszamy na nabożeństwa:

• dzisiaj na nieszpory o 16.30

• nabożeństwo do św. o. Arnolda w poniedziałek o 17.30

• na nowennę do Matki Bożej w środę na 17.30.

• w piątek na Mszę św. do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00

1. Informujemy, że w tym roku kalendarzowym mamy jeszcze kilka wolnych intencji na Msze św. poranne.

2. W czwartek 08.12. uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowe Msze św. o godz. 10.00 i 20.00. W czasie Mszy św. uroczystość ślubowania Dzieci Maryi.

3. Kolejne spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 12.12. o godz. 19.15.

4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny i Niedziela i grudniowy numer Małego Gościa.

5. We wszystkie niedziele adwentu lektorzy rozprowadzają opłatki na stół wigilijny i świece Caritas w cenie mała 5 zł, a duża 12 zł. Zapraszamy do stoiska przy zakrystii. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła do roznoszenia opłatków po domach.

6. Remont małżeński– czyli rekolekcje dla małżeństw odbędą się w dniach 9-11 grudnia w kościele seminaryjnym w Opolu. Szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach.

7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone na nasz kościół ofiary. Za tydzień taca inwestycyjno – remontowa.

8. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Aleksander Berthold, l.76, z ul. Wasylewskiego, Marianna Grodź, l. 90, z ul. Wasylewskiego i Urszula Baranowska, l. 53, z ul. Korfantego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…