1. Dziś o godz. 15.oo dodatkowa Msza św. dla dzieci klas trzecich i ich rodziców. W środę 08.02. spotkanie rodziców dzieci komunijnych o godz. 19.00 w kościele.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli wczoraj w uprzątnięciu świątecznej dekoracji z kościoła, a przy tej okazji także wszystkim, którzy na co dzień dbają o jego czystość i piękno. Bóg zapłać!

3. Jutro w poniedziałek 06.02.kolejne spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej o godz. 19.00.

4. Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina Radia Maryja spotykają się na modlitwie w środę 08.02. po wieczornej Mszy św. w salce.

5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach; w tym tygodniu

• Dzisiaj o godz. 16.30 nieszpory

• W poniedziałek o 17.30 ku czci św. o. Arnolda

• W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• W piątek o 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

1. W sobotę 11.02. przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Z tej racji wszystkich chorych i starszych parafian zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 z błogosławieństwem lourdzkim, a po niej na spotkanie przy kawie i cieście.

2. WSNE zaprasza na kurs NOWE ŻYCIE, który odbędzie się w dniach 24-26 luty w Domu Dobrego Pasterza. Zgłoszenia i informacje u o. Damiana i w kancelarii.

3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, i Małego Gościa.

4. Nasze zakonne wydawnictwo Verbinum oferuje kalendarz na Wielki Post. Zawiera on ewangelię wraz z rozważaniem na każdy dzień WP. Kalendarze w cenie 15 zł można zakupić w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

5. Na stolikach z prasą obok biuletynu wyłożone są informatory o wyjazdach organizowanych przez naszą parafię w sezonie letnim. Planujemy następujące wyjazdy:

• W czerwcu pielgrzymkach do Niemiec i Czech

• W lipcu pielgrzymka szlakiem świątyń Podkarpacia

• Na przełomie września i października odwiedzimy Świętokrzyskie i Lubelszczyznę

• Młodzież i dzieci zapraszamy na obóz w dniach 6-14 sierpnia w Borowicach k. Karpacza.

Szczegółowe informacje w informatorach.

1. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Stanisław Starski, l. 86, z ul. Sienkiewicza, Stanisław Łączak, l. 70, z ul. Gałczyńskiego, Wiesław Młynarski, l. 66, z ul. Kozielskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …