1. Z radością witamy w naszej parafii nowych wikariuszy, którzy zgodnie z decyzją władz zakonnych rozpoczynają posługę pośród nas:

• o. Huberta Łucjanka SVD tegorocznego neoprezbitera

• o. Pawła Ratajczaka SVD, który przez ostatnie lata posługiwał w Górnej Grupie

Życzymy darów Ducha Św. i wszystkiego co potrzebne do owocnej posługi pośród nas!

1. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Chętnych do udziału zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów które odbędzie się dzisiaj w niedzielę 05.08. po Mszy św. o godz. 17.00 w salce Świętego Krzyża.

2. Od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. odbywa się cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

3. W poniedziałek 06.08. przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

4. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Żywy Różaniec dzisiaj po Mszy o godz. 17.00

• Chór HOSANNA wznawia próby we wtorki i piątki od 18.00 – zapraszamy!!!

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci RR Maryja w środę po wieczornej Mszy św. w salce

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Przypominamy, że przyjmujemy już jubileuszowe intencje Mszalne na 2019 rok.

2. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

3. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach: Benedykta Rzeźniczek z ul. Tuwima. Wieczny odpoczynek …