1. Trwamy w okresie szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki na wypominki prosimy składać do skrzynki ustawionej przy ołtarzu św. Józefa.

Wypominki będziemy czytać w czasie porannej Mszy św. i popołudniu w czasie nabożeństw za zmarłych o godz. 17.30.

1. Dziś 05.11. o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

2. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.oo i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci w środę o godz. 16.45 na cmentarzu zakonnym

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

1. We wtorek Msza dla młodzieży o godz. 19.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla rodziców kandydatów do Bierzmowania II roku.

2. W czwartek 09.11. adoracja w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych od godz. 17.00, a po niej Msza św. również w tej intencji.

3. Trwa przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych. Kolejne spotkanie w sobotę o godz. 19.00 w Sali św. Krzyża.

4. W sobotę 11.11. Święto Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Po Mszy św. spotkanie przy kawie na korytarzu klasztornym i wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. Kancelaria parafialna będzie nieczynna w sobotę 11.11.

5. W sobotni wieczór 11.11. młodzież zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 20.00.

6. W przyszłą niedzielę 12.11. taca inwestycyjna przeznaczona na dostosowanie kościoła do norm przeciw pożarowych. Przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego.

7. Mężczyźni św. Józefa zapraszają wszystkich panów 17.11.2017 r. na spotkanie z gościem - Karolem Fromontem. Temat: "Odwaga do życia w prawdzie". Wydarzenie rozpocznie się mszą św. o godz. 19.00. Następnie spotkanie z gościem w salce.

8. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę, a także dla dzieci listopadowy numer Małego Gościa.

9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tych dniach naszą parafiankę: Teresę Brzozowską – Dzik, l. 87, z ul. Długosza. Wieczny odpoczynek …