1. Dzisiaj Uroczystość I Komunii św. dla 156 dzieci naszej parafii. Dzieci i rodziny zapraszamy o 15.30 na nabożeństwo dziękczynne, a w tzw. Białym Tygodniu na nabożeństwo Majowe o 17.30 i Mszę św.

1. Dzisiaj w Misyjnym Seminarium Duchownym w Pieniężnie przyjmują święcenia kapłańskie nasi 3 diakoni. Dobrze nam znanego Huberta Łucjanka jak i Marcina Domańskiego i Teodora Tomasika otoczmy naszą modlitwą by Bóg błogosławił im hojnie w misyjnej posłudze.

2. W tym tygodniu swoje spotkania mają:

• chór Hosanna we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina RM środa po wieczornej Mszy św.

• Mężczyźni św. Józefa w środę o 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Marianki w sobotę o 9.00

• Scholka w sobotę o 10.00

• Ministranci w sobotę o 11.00

1. W środę 09.05. po wieczornej Mszy św. spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów wyjeżdżających z parafią w czerwcu na Ukrainę. Prosimy na spotkanie dostarczyć brakujące dane i uregulować opłatę za pielgrzymkę.

2. Za tydzień w niedzielę 13 maja rocznica I Komunii Świętej w czasie Mszy św. o godz. 10.30. Próba w sobotę 12.05. o godz. 11.00.

3. W niedzielę 13. 05. pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do parku na godz. 19.00. Z racji nabożeństwa nie będzie w tym dniu majówki.

4. Byli ministranci wyszli z inicjatywą organizacji międzypokoleniowego spotkania LSO naszej parafii. Odbędzie się ono w sobotę 2 czerwca od wieczornej Mszy św. potem spotkanie w parku parafialnym przy grillu. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. Tegoroczny Festyn Parafialny planujemy zorganizować poza odpustem parafialnym, a mianowicie w niedzielę 17 czerwca. Dlatego rozpoczynamy organizację loterii fantowej. Zbiórkę fantów rozpoczynamy od niedzieli 13 maja do koszy przy zakrystii i w kancelarii parafialnej. Jak zawsze apelujemy by były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie, które uradowałoby nas samych.

6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.