1. Przeżywane dziś Święto Chrztu Pańskiego kończy oficjalnie okres Narodzenia Pańskiego. W polskiej tradycji wystrój świąteczny i śpiew kolęd pozostaje do 02.02. Zapraszamy serdecznie:

• dzisiaj 07.01. na godz. 18.00 na wspólne kolędowanie z zespołami grającymi w naszej parafii

• w przyszłą niedziel 14.01. na godz. 16.00 na Jasełka w wykonaniu Marianek

1. Trwa czas odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy. Cieszymy się każdym otwartym na przyjęcie błogosławieństwa domem. Tradycyjnie prosimy by ofiary kolędowe składać w kopertach na tacę w niedziele po kolędzie lub na zakończenie całej wizyty duszpasterskiej na tzw. Tacę kolędową.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin.

3. Zapraszamy na Msze św. młodzieżową we wtorek o godz. 19.00 i Mszę szkolną dla dzieci w piątek o godz. 16.30.

4. Dekanalny Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek 08.01. o godz. 19.00 w Diecezjalnym Domu Formacyjnym przy ul. Gierczak 2.

5. W czasie odwiedzin duszpasterskich ksiądz będzie obecny w kancelarii parafialnej tylko w soboty w godz. 9.00 – 11.00

6. W sobotę 13.01. odbędzie się kolejne Misyjne Czuwanie Młodych. Młodzież zapraszamy na godz. 19.00 do salki Świętego Krzyża. Gościem spotkania będzie o. Mateusz ze wspólnoty Benedyktynów z Biskupowa.

7. Polecamy prasę katolicką.

8. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Zofia Gleń, l.89, z ul. Reja, Jadwiga Litwińska, l. 93, z ul. KEN, Eugeniusz Domachowski, l. 85, z ul. Sudeckiej, Bartłomiej Wiktor, l. 23, z ul. Osmańczyka i Adolf Fesiak, l. 81, z ul. Stęczyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …