1. Kończymy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z naszą polską tradycją szopka i bożonarodzeniowa dekoracja pozostaną w kościele do 2 lutego – święta Ofiarowania Pańskiego. Do tego też dnia, będziemy śpiewać kolędy.

2. Dzisiaj dzieci trzecich klas oraz ich rodziny mają o godz. 15.00 swoją Mszę św.

3. Po Mszy św. o godz. 17.00 koncert kolęd w wykonaniu zespołu „The Wellness Sound” z Wrocławia. Z tej racji nie ma dziś nieszporów.

4. Kontynuujemy Odwiedziny Duszpasterskie, kolędę. Dla osób, które nie mogą przyjąć kapłana w ustalonym terminie istnieje możliwość kolędy w innym czasie. Wystarczy skontaktować się z kancelarią parafialną. Ofiary kolędowe składamy w kopercie na tacę.

5. W piątek 13.01. o godz. 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia.

6. W niedzielę– 15 styczniaświęto św. ojca Arnolda, założyciela trzech, obecnych w naszej parafii zgromadzeń misyjnych, a jednocześnie budowniczego naszego kościoła; po każdej Mszy św. możliwość uczczenia relikwii św. Arnolda. Uroczysta Msza św. o godz.12.oo,a bezpośrednio po niej koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru HOSANNA.

O 16.30 nabożeństwo za misje przez wstawiennictwo św. Arnolda.

1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

2. Dziękujemy za wszelkie ofiary na nasz kościół, zwłaszcza za dzisiejsza tacę inwestycyjną.

3. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Antonina Góral, l.94, z ul. Żeromskiego, Kazimiera Kuszła, l. 84, z ul. Rodziewiczówny, Teresa Drab, l. 56, z ul. Pomorska, Zdzisław Krakowski, l. 71, z ul. Staffa, Stanisław Skonieczny, l. 97, z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …