1. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie serdecznie zaprasza na Piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego, który odbędzie się dzisiaj w naszym parafialnym parku w godz. 14.00 – 18.00.

2. Dziękujemy za dzisiejszą tacę przeznaczoną na inwestycje parafialne.

3. Decyzją władz zakonnych o. Bartosz Brzeziński, który przez ostatnie tygodnie pomagał nam w pracy duszpasterskiej z dniem 15 lipca rozpoczyna posługę wikariusza w parafii Królowej Apostołów w Rybniku. Wyrażamy wdzięczność o. Bartoszowi za posługę wśród nas i życzymy błogosławieństwa Bożego na dalsze lata życia i posługi.

4. Zbliża się pielgrzymka szlakiem świątyń Podkarpacia w terminie 24-27 lipca br. W programie m. in. Dębowiec, Lesko, Kalwaria Pacławska, Sanok, Myszkowice, Solina, Komańcza i Szczepanów. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Spotkanie organizacyjne dla uczestników odbędzie się w środę 12 lipca o godz. 18.45 w sali św. Krzyża.

5. W czwartek 13.07. kolejny dzień Fatimski. Zapraszamy na godz. 20.00 na nabożeństwo różańcowe z procesją do parku, a po nim na Mszę św. ok. 20.50; spowiedź św. od 19.30. W tym dniu nie będzie Mszy św. o 18.00.

6. Zachęcamy do udziału w pozostałych pielgrzymkach parafialnych.

• Pielgrzymka Świętokrzyskie i Lubelszczyzna 29.09.-1.10.

1. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia; koszt udziału 35zł. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

2. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

3. W czasie nieobecności o. Damiana obowiązki proboszcza pełni o. Artur.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu naszych parafian:. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …