Ogłoszenia  Duszpasterskie

1. zisiaj przeżywamy XVI Dzień Papieski. Po Mszy św. młodzież kwestuje przed kościołem na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, która wspiera uczące się dzieci
    i młodzież z ubogich rodzin.

2. Za tydzień w niedzielę 16.10. młodzi rozprowadzać będą tzw. papieskie kremówki – dochód przeznaczony będzie na opłatę wyjazdu naszej młodzieży w listopadzie do Czech.

3. Trwa październik – miesiąc różańca. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe:
    w tygodniu o 17.30 a w niedzielę o 16.15. Zachęcamy, aby po nabożeństwie zostać jeszcze na Eucharystii wszak Maryja zawsze prowadzi do Chrystusa.

4. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia w przyszłym roku
    I Komunii św. w środę, 12.10 o godz. 19.00 w kościele.

5. Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina Radia Maryja spotykają się na modlitwie w środę 12.10. po wieczornej Mszy św. w salce św. Arnolda.

6. W czwartek– ostatni w tym roku Dzień Fatimski; serdecznie zapraszamy do naszego parku parafialnego na Nabożeństwo – wyjątkowo na godz. 19.00– a następnie na Mszę Św. w kościele (o 19.50). Z tego powodu nie będzie w czwartek nabożeństwa różańcowego (o 17.30) ani Mszy świętej o godz. 18.00, a okazja do spowiedzi będzie od godz. 18.30.

7. W sobotę 15.10. odbędzie się dzień skupienia LSO, początek o godz. 10.00 w sali św. Krzyża. Serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów.

8. Rodziny, które gościły w lipcu młodzież przebywającą w naszej parafii w ramach ŚDM zapraszamy w przyszłą niedzielę 16.10 na specjalne nabożeństwo i spotkanie podsumowujące tamte chwile, które będzie miało miejsce w kościele św. Piotr i Pawła o godz. 16.00

9. Młodzież zapraszamy :

• We wtorek na Mszę młodzieżową o godz. 19.00, a po niej na spotkanie w Mamicie

• W piątek o godz. 18.45 na spotkanie formacyjne w Mamicie

• W sobotę na pierwsze w tym roku szkolnym Misyjne Czuwanie Młodych, początek – o godz. 19.00 w Domu Dobrego Pasterza.

• I rok przygotowania do bierzmowania na spotkania w grupach we wtorek i czwartek (wg wyboru) w salkach; zbiórka przy kancelarii parafialnej.

1. Już dziś informujemy, że w następny piątek 21.10, odbędzie się kolejne spotkanie z gościem organizowane przez Mężczyzn św. Józefa. Tym razem gościć będziemy Michała Piekarę – psychoterapeutę z Kliniki małżeńskiej z Krakowa, lidera Przymierza Wojowników, autora książek o tematyce uzdrowienia relacji, prywatnie męża i ojca 5 dzieci. Początek spotkania Mszą św. o 19.00 w kościele.

2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego. Jest też nowy numer Małego Gościa.

3. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na nasz kościół, zwłaszcza za dzisiejszą tacę inwestycyjną.

4. W minionym tygodniu odeszła do Pana nasza parafianka Janina Brzezicka, l.61 z ul. KEN. Wieczny odpoczynek...