1. Dzisiaj przed naszym kościołem prowadzona jest zbiórka na leczenie Weroniki Liniewskiej która choruje na mukowiscydozę. Dziękujemy Wam za okazaną dobroć serca.

2. Nabożeństwa ku czci NSPJ odprawiamy w niedziele 0 16.30 w tygodniu o 17.30.

3. Jutro wyrusza parafialna pielgrzymka na Kresy (11-16.06.). Zbiórka pielgrzymów o godz. 5.00 na parkingu przy ul. Sudeckiej. Pielgrzymom z o. Arturem na czele, życzymy wspaniałych wrażeń i Bożej opieki.

4. W środę 13.06. zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Początek o godz. 20.00 procesją w parku, a potem ok. 21.00 Msza św. w kościele. W tym dniu nie ma nabożeństwa popołudniowego i Mszy św. o 18.00.

5. Trwają przygotowania do Festynu Parafialnego, który odbędzie się w przyszłą niedzielę
    17 czerwca.
    Zachęcamy do włączenia się w organizację festynu, zwłaszcza w zbiórkę fantów. Można je przynosić każdego dnia do koszy przy zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Przypominamy o dobrej jakości ofiarowanych fantów!

Wszystkich, którzy chcą i mogą upiec ciasta bardzo o to prosimy. Ciasta przynosimy do salek w sobotę 16.06 od godz. 14.00.

Program festynu będzie następujący:

• Po Mszach św. przy kościele loteria fantowe oraz zakup cegiełek i ciasta

• Zabawki i „dmuchańce” dla dzieci

• Punkty gastronomiczne czynne będą od godz. 13.30 – 20.30

• Scena i program muzyczny od godz. 14.00 – 20.30

• Losowanie nagród z cegiełek ok. godz. 19.00

1. Taca w przyszłą niedzielę jak i dochód z festynu przeznaczony będzie na dalsze prace modernizacyjne przy naszym kościele. Dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień wspierają nas swoimi ofiarami.

2. Msza św. młodzieżowa we wtorek o 19.00, szkolna w piątek o 16.30.

3. Za tydzień po Mszach św. przed kościołem spotkacie wolontariuszy zbierających podpisy pod petycją w sprawie ratowania Chirurgii Naczyniowej w Nysie. Chętnych do złożenia podpisów prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.

4. Mężczyźni św. Józefa zapraszają wszystkich panów na ogólnopolskie spotkanie mężczyzn pod hasłem „Oblężenie Jasnej Góry”. Wydarzenie będzie miało miejsce 23.06.2018 r. na Jasnej Górze w Częstochowie. Szczegóły dotyczące wydarzenia
    i możliwości wyjazdu na plakacie i ulotkach.

5. Rodziców, których dzieci udają się z parafią na wyjazd wakacyjny 1-10 sierpnia prosimy o dokonywanie w kancelarii wpłat za wyjazd. Informujemy, że spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się w środę 20.06. o godz. 18.45 w kościele.

6. Siostry Służebnice Ducha Świętego organizują w wakacje rekolekcje dla dziewcząt. Szczegóły w gablotach i u s. Gabrieli.

7. W związku z odbywającym się 32 Zjazdem Tarnopolan we wtorek 12.06. w NDK o godz. 15.00 odbędzie się uroczysta akademia. Wstęp wolny!

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Jacentego Wasilewskiego, l. 70, z ul. Reja i Teresę Cylna, l. 70, z ul. Gałczyńskiego.. Wieczny odpoczynek …