1. Zapraszamy do udziału w Mszach Św. Roratnich; w tym tygodniu ze względu na rekolekcje w nieco zmienionym porządku:

• dla dorosłych od poniedziałku do środy o godz. 6.00

• dla dzieci od poniedziałku do środy o godz. 18.00 w czwartek i piątek o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 7.00

• młodzież zapraszamy we wtorki na 19.00 w pozostałe dni z dorosłymi

Ze względu na zmieniony porządek Mszy św. intencje z 6.00 zostały przeniesione na 7.00 rano!

1. Od czwartku 14.12 rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Naszym duchowym przewodnikiem będzie ks. prof. Piotr Morciniec z Opola. W programie rekolekcji:

• w czwartek, piątek i sobotę Msze św. z nauką o godz. 10.00 i 18.00

• czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Jezusa w NS do godz. 20.00

• w piątek po wieczornej Mszy św. nauka dla małżeństw z dorosłymi dziećmi

• w sobotę po wieczornej Mszy św. nauka dla narzeczonych i młodych małżonków

• okazja do spowiedzi św. każdego dnia godzinę przed Mszą św.

• w niedzielę nauka na każdej Mszy św.

Bardzo zapraszamy Parafian do udziału w spotkaniach rekolekcyjnych i do gorącej modlitwy w intencjach Księdza rekolekcjonisty i naszej wspólnoty!

1. Wspólnota WSNE zaprasza w środę na godz. 19.30 na Mszę św. z modlitwą uwielbienia i okazją do skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

2. Zgodnie z zapowiedzią w przyszłą niedzielę 17.12. przeprowadzimy zbiórkę żywności i chemii gospodarczej na paczki świąteczne dla najuboższych rodzin naszej parafii. Gorąco polecamy tę zbiórkę sprawdzonej życzliwości Parafian.

3. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.oo i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina Radia Maryja w środę po wieczornej Mszy św.

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Grupa św. Rity (żony) w sobotę o godz. 9.00

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci w sobotę o godz. 11.00

1. W tym tygodniu zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

2. dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory

3. W środę o 17.30 do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Od soboty 16.12. nowenna przed Uroczystością Bożego Narodzenia w łączności z wieczorną Mszą św.

5. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 18.45 w kościele.

6. Rodziców planujących chrzest swoich dzieci w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia prosimy o zgłoszenie tego faktu do piątku w kancelarii parafialnej.

7. Od soboty 16.12.na placu przy kościele rozprowadzane będą choinki.

8. Opłatki wigilijne i świece Caritas można nabywać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.

9. Polecamy prasę katolicką. W najnowszym numerze Małego Gościa lampion roratni do samodzielnego złożenia.

10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tym tygodniu naszego parafianina: Zdzisława POSTRZECH , l. 68 z ul. 11 listopada. Wieczny Odpoczynek …