1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Naszą adorację od godz. 16.15 ofiarujemy w intencjach wszystkich chorych, zwłaszcza chorych parafian. Przypominamy o możliwości odwiedzin szafarzy w każdą niedzielę z komunią św. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

2. W poniedziałek spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 19.15.

3. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do św. Józefa w intencjach rodzin naszej parafii.

4. W środę 14.02. rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, a jednocześnie nasze parafialne rekolekcje, które w tym roku wygłosi o. Edward Konkol SVD prezesa stowarzyszenia DROGA z Białegostoku.
  • w Środę Popielcową – Msze św. z nauką rekolekcyjną i posypaniem popiołem o godz. 7.00, 10.00, 16.30 dla dzieci, 18.oo i 20.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły (ilościowy i jakościowy).

• w czwartek, piątek i sobotę Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00 i 18.00

• od godz. 9.00 – 10.00 i 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja NS

• w sobotę o 10.00 Msza św. zwłaszcza dla chorych i starszych parafian z możliwością przyjęcia sakramentu chorych, a po Mszy św. spotkanie przy kawie

• również w sobotę o 17.30 różaniec w intencji parafii

• w niedzielę nauka kończąca rekolekcje na każdej Mszy św., taca niedzielna będzie naszym podziękowaniem dla rekolekcjonisty

1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne

• Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci w łączności z Mszą szkolą o 16.30, dla dorosłych o 17.30

• Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.15

1. Nasze zakonne wydawnictwo Verbinum oferuje kalendarz na Wielki Post. Zawiera on fragment ewangelii wraz z rozważaniem na każdy dzień WP. Kalendarze w cenie 15 zł można zakupić w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

2. Obok kalendarza oferujemy także jako pomoc w przeżyciu okresu WP zdrapkę Wielkopostną. Na każdy dzień WP bardzo konkretne zadanie, które pozwoli głęboko i twórczo przeżyć ten wyjątkowy czas. Kto może – ofiara za zdrapkę 1,5 zł.

3. Młodzież III roku przygotowania do bierzmowania wyjeżdża na rekolekcje do Głębinowa w najbliższy weekend. Zbiórka na parkingu przed kościołem w piątek o godz. 17.00.

4. Szkoła Nowej Ewangelizacji organizuje ponownie Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 23-25 lutego w Domu Dobrego Pasterza. To weekendowe rekolekcje dla spragnionych pogłębienia wiary. Zgłoszenia i więcej informacji u o. Damiana.

5. W kancelarii parafialnej trwają zapisy na tegoroczne wyjazdy parafialne. Zapisy przyjmujemy z przedpłatą w wysokości 200zł.

• 11-16 czerwca pielgrzymka na Ukrainę

• 1-10 sierpnia kolonia parafialna dla dzieci i młodzieży w Zakopanem

• 28-30 września pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa

1. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Lutowy numer Małego Gościa z płytą CD, która zawiera utwory w wykonaniu małego TGD.

2. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Zofia Sadlińska, l. 64, z ul. Modrzewskiego, Aleksander Wójtowicz, l. 83, z ul. KEN i Edeltrauda Hesler, l. 77, z ul. KEN. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …