1. Dziś – III Niedziela Adwentu, tzw. Gaudete czyli Radosna. Radujmy się, bo przyjście Pana jest bliskie. Tym bardziej zachęcamy do aktywnego przeżywania Adwentu. Msze roratnie:

• dla dorosłych i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 6.10

• dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00

• w soboty dla wszystkich o 7.00

Przed kościołem ministranci sprzedają świece adwentowe i opłatki.

1. Zachęcamy też do skorzystania jak najwcześniej z sakramentu pokuty i pojednania. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatni dzień; Pamiętajmy o łaskach, jakie daje Sakrament Pojednania!

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

• dzisiaj w nieszporach o godz. 16.30

• w środę w nowennie do MB Nieustającej Pomocy

1. Jutro spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 19.00.

2. Spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci i Rodziny Radia Maryja odbędzie się w środę, 14.12. o godz. 17.00 w salce, po nim o 18.00 Msza św. w intencji ADŚ.

3. Młodzieży z trzeciego roku przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania przypominamy o skupieniu – sobota, 18.12 o godz. 10.00 w Domu Dobrego Pasterza.

4. Również w najbliższą sobotę (18.12) w Domu Dobrego Pasterza kolejne Misyjne Czuwanie Młodych. Serdecznie zapraszamy na godz. 19.00.

5. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na kolejne spotkanie otwarte dla mężczyzn w piątek 16.12. Gościem spotkania będzie Wojciech Lewandowski – mąż, nauczyciel, teolog, wieloletni lider ODŚ. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00 w naszym kościele, a następnie spotkanie w salce.

6. Grupa św. Rity (żony) zaprasza chętne panie na spotkanie w sobotę 17.12. na godz. 9.00 do sali św. Jana Pawła II.

7. Władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie zapraszają na koncert kolęd w wykonaniu wykładowców i studentów Instytutu Jazzu PWSZ. Koncert odbędzie się 14.12. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.

8. Od piątku (16.12) obok placu kościelnego sprzedawane będą choinki.

9. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone na nasz kościół ofiary, zwłaszcza za dzisiejszą tacę, która przeznaczona będzie na olej opałowy i świąteczny wystrój kościoła.

10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.