1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Ad gentesDzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami – przed kościołem zbiórka do puszek na misje.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

• Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30 w łączności z Msza św. szkolną, a dla dorosłych o 17.30

• Gorzkie żale w niedziele o godz. 16.15

1. Młodzież zapraszamy na Mszę św. we wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy także na jutrznie – poranną modlitwę Kościoła w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 w Mamicie, a po niej na wspólne śniadanie.

2. Wspólnota Werbistowskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia w najbliższą środę 15.03. o godz.19.30.

3. Od poniedziałku szkolne rekolekcje rozpoczynają dzieci SP nr 10. Rodziców prosimy by zadbali o uczestnictwo dzieci w rekolekcyjnych spotkaniach.

4. W piątek 17.03. i sobotę 18.03. odwiedziny chorych z trasy o. Damiana.

5. W najbliższą sobotę 18.03. w naszym Domu Misyjnym i w kościele odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia dla Marianek z naszej diecezji. Zainteresowanych zapraszamy do kościoła na Mszę św. o godz. 12.30.

6. Zainteresowanych udziałem w organizowanych przez parafię pielgrzymkach prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w celu zapisu na odpowiedni wyjazd. Jednocześnie informujemy, że zapisy na pielgrzymkę do Niemiec i Czech trwają do końca marca.

7. Za tydzień w niedzielę gościć będziemy s. Annę Bałchan SMI, której dzieła wspieramy naszą wielkopostną jałmużną. Siostra Anna podzieli się w czasie Mszy św. świadectwem swej pracy, a także zbierać będzie ofiary. Po Mszy św. o 17.00 spotkanie dla zainteresowanych tematyką handlu ludźmi i współczesnego niewolnictwa w Sali św. Krzyża.

8. Z woli Ojca Świętego Franciszka powstała inicjatywa „24Godziny dla Pana”. Papież zaprasza by z 24/25 marca na całym świecie trwała adoracja Eucharystyczna wraz z okazją do przeżycia sakramentu pojednania. Chcemy odpowiedzieć na to zaproszenie. Osoby – wspólnoty chętne do podjęcia adoracji w nocy z 24/25 marca prosimy o wpisanie się na konkretne godziny na listę w zakrystii – chcemy w ten sposób zapewnić ciągłość adoracji.

9. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na ekstremalną Drogę Krzyżową, która odbędzie się w nocy z 31.03/01.04. Początek w piątek 31.03. Mszą św. o godz. 21.00 w naszym kościele – zakończenie w klasztorze Benedyktynów w Biskupowie. Trasa całonocnej wędrówki wynosi ok. 30 km. Zapisy chętnych do uczestnictwa w zakrystii.

10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Są najnowsze numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

11. Dziękujemy za dzisiejszą tacę inwestycyjną, a także za ofiary złożone minionej niedzieli na rzecz ks. Rekolekcjonisty, który zebrał 11 400,00 PLN.