1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach;

• Dzisiaj o godz. 16.30 nieszpory

• W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• W piątek o 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

1. W środę 15.02. kolejny wieczór uwielbienia. Wspólnota SNE zaprasza na Msze św. o godz. 19.30 i na wspólne wielbienie Pana.

2. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na kolejny wieczór formacyjny w najbliższy piątek 17.02. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00, a po niej spotkanie już tylko dla mężczyzn w salce. Gościem spotkania będzie o. Sławomir Badyna, benedyktyn z Biskupowa.

3. Spragnionych duchowego odnowienia zapraszamy na kurs NOWE ŻYCIE, który odbędzie się w dniach 24-26 luty w Domu Dobrego Pasterza. Zgłoszenia i informacje u o. Damiana i w kancelarii.

4. Nasze zakonne wydawnictwo Verbinum oferuje kalendarz na Wielki Post. Zawiera on ewangelię wraz z rozważaniem na każdy dzień WP. Kalendarze w cenie 15 zł można zakupić w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

5. Rozpoczął się czas zimowych ferii. Dlatego na dwa tygodnie zawieszamy Mszę młodzieżową i Mszę szkolną.

6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, a także do zapoznania się z informatorami o wyjazdach parafialnych.

7. Bardzo dziękujemy Parafianom za ofiary złożone w ramach tacy kolędowej. Informujemy, że trwają już prace nad tapicerką do naszego kościoła.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Andrzej Kaplita, l. 56, z ul. Zbaraskiej, Henryk Florek, l. 67, z ul. Kozielskiej, Zygmunt Kmiecik, l. 75, z ul. Tetmajera i Stanisława Kubik, l. 94, z ul. KEN. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …