OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.06.16 NIEDZIELA XI ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o 16.15;               a w pozostałe dni tygodnia nabożeństwa o 17.30.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w niedzielnym Marszu dla Życia i Rodziny. Szczególne podziękowania parafianom, którzy przygotowali marsz i festyn.
  3. Jutro, 13 czerwca – kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy wszystkich do naszego parku na godz. 20.00 na nabożeństwo, a po nim ok. 20:45 na Msze św. W tym dniu nie ma nabożeństwa czerwcowego, ani Mszy św. o 18. Okazja do spowiedzi św. od godziny 19.30. Jutro też spotkanie Mężczyzn św. Józefa (o 19.15).
  4. Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia w środę, godz. 19.30.
  5. Członkom Duszpasterskiej Rady Parafialnej przypominamy o sobotnim skupieniu w Domu Dobrego Pasterza. Początek – godz. 9.00.
  6. Również w sobotę, 18.06 – ostatnie już przed wakacjami Misyjne Czuwanie Młodych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 19.00 do parku parafialnego. W programie m.in. spotkaniem z ks. Łukaszem Knieciem odpowiedzialnym w naszej diecezji za ŚDM oraz występ zespołu Full Power Spirit.
  7. Przypominamy o organizowanych przez parafie pielgrzymkach i wyjazdach:
    • w sierpniu (9-13) pielgrzymka do Sanktuariów Polski Wschodniej (zapisy do końca czerwca)
    • do Częstochowy 9 lipca z Apostolatem Maryjnym i 10 lipca z Rodziną Radia Maryja
    • dla młodzieży w dniach 28.06-2.07 do Chludowa k/Poznania – na Misyjne Święto Młodzieży

Informacje i zapisy w kancelarii parafialnej i biurze Radia Maryja a odnośnie wyjazdu do Chludowa u o. Damiana.

8. Istnieje również możliwość wyjazdu na pielgrzymkę do Sanktuariów Chorwackich. Pielgrzymka organizowana jest w sierpniu, więcej informacji na stoliku z prasą.
  9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii Siostry Szensztackie, które podzielą się z nami charyzmatem swojego zgromadzenia, a po Mszach św. zbierać będą ofiary na prowadzone przez siebie dzieła.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  11. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na nasz kościół.
  12. Dzisiaj z racji IV Biegu Nyskiego zamknięte zostaną następujące ulice: od godz. 12 ul. Sudecka (od Prusa do Rodziewiczówny), a od godz. 14.00 ulice: Sudecka, Prusa, Celna, Rynek, Wrocławska, Parkowa, Piastowska, Krzywoustego, Wyspiańskiego, Powstańców Śląskich i Rodziewiczówny (do ul. Sudeckiej). Organizatorzy biegu informują, że utrudnienia potrwają do godz. 16:30.
  13. W minionym tygodniu odeszła do Pana nasza parafianka Janina Targosz (87 lat) z ul. Kryształowej.  Wieczny odpoczynek…