Ogłoszenia Duszpasterskie 14-01-2017

1. Zapraszamy serdecznie dzisiaj na godz. 16.00 na Jasełka w wykonaniu Marianek

2. W poniedziałek 15.01. Święto św. Arnolda Janssena założyciela 3 zgromadzeń zakonnych działających na terenie naszej parafii, budowniczego naszego kościoła i klasztoru. Wszystkich, którzy czują więź z naszą rodziną zakonną zapraszamy na godz. 18.00 na uroczystą Mszę św. w której podziękujemy za charyzmat św. o. Arnolda. Po Mszy św. będzie okazja do ucałowania relikwii. Od 17.00 adoracja NS w intencji nowych powołań do naszych zgromadzeń.

3. Na czas ferii zimowych zawieszamy Msze św. szkolne i młodzieżowe. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego zimowego wypoczynku!

4. W czasie ferii zimowych w Domu Dobrego Pasterza odbędą się rekolekcje dla młodzieży męskiej. Początek 22.01. o godz. 16.00 a zakończenie 25.01. obiadem. Zgłoszenia i więcej informacji u o. Pawła.

5. W tym tygodniu spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina Radia Maryja w środę o godz. 15.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. W najbliższą sobotę 20.01. w czasie dodatkowej Mszy św. o godz. 11.00 Ksiądz Biskup Rudolf Pierskała wprowadzi w posługę lektorską około 100 ministrantów naszej diecezji. Chętnych zapraszamy do udziału w uroczystej liturgii.

2. Trwa czas odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy. Przypominamy, że kolędę rozpoczynamy w tygodniu o godz. 16.00 a w soboty i w niedziele o 14.30. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny na osiedlu KEN. Wszelkie ofiary związane z wizytą kolędową można składać w kościele w niedziele po kolędzie lub na tzw. tace kolędową.

3. W czasie odwiedzin duszpasterskich ksiądz będzie obecny w kancelarii parafialnej tylko w soboty w godz. 9.00 – 11.00

4. W tym roku kalendarzowym wieczory uwielbienia będą odbywały się w niedziele. Najbliższy czas uwielbienia w niedzielę 21.01. o godz. 18.30. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

5. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także wciąż aktualny styczniowy numer Małego Gościa.

6. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Danuta Filozof, l. 77, z ul. Armii Krajowej, Kazimiera Kulik, l 69, z ul. Gałczyńskiego i Wiktor Wołoszyk, l.92, z ul. Kossaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …