1. Trwa miesiąc maj zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Maryi; nabożeństwa majowe w niedziele o 16.30 w tygodniu o 17.30.

2. Trwają katechezy prowadzone przez grupę Neokatechumenalną. Dzisiaj o godz. 15.00 kolejna ewangelizacja na osiedlach, a katecheza w poniedziałek i środę o godz. 18.45.

3. We wtorek msza św. młodzieżowa o godz. 19.00. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolna w piątek o 16.30.

4. W środę 17.05. zapraszamy na Eucharystię z modlitwą uwielbienia na godz. 19.30. Podczas uwielbienia okazja do skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

5. W sobotę 20.05. kolejne Misyjne czuwanie Młodych początek o 19.00 w Domu Dobrego Pasterza.

6. Przypominamy o spotkaniach grup duszpasterskich

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Grupa Biblijna w piątek o 19.00

1. Młodzież pragnąca udać się na spotkanie do Lednicy prosimy o kontakt z parafią św. Jakuba i Agnieszki, która organizuje wyjazd.

2. Z uwagi na brak odpowiedniej ilości zainteresowanych jesteśmy zmuszeni odwołać pielgrzymkę do Czech i Niemiec. Aktualne są pozostałe wyjazdy, na które wciąż zapraszamy:

• Młodzież i dzieci zapraszamy na obóz w dniach 6-14 sierpnia w Borowicach k. Karpacza.

• Pielgrzymka szlakiem świątyń Podkarpacia 24-27 lipca

• Pielgrzymka Świętokrzyskie i Lubelszczyzna 29.09.-2.10.

Zapisy w kancelarii parafialnej z zaliczką 200zł .

1. W przyszłą niedzielę 21.05. odbędzie się po raz kolejny tzw. dzień żonkila, czyli zbiórka na rzecz naszego nyskiego hospicjum.

2. Polecamy prasę katolicką; Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzielę.

3. W ostatnich dniach do wieczności odeszli nasi parafianie: Ryszard Gołąbek, l.64, z ul. Kwiatowej, Kazimiera Moskal, l. 87, z ul. Osmańczyka, Krystyna Szabat, l. 85 z ul. Grzegorz z Sanoka i Anna Śmigielska, l. 70, ul. Sienkiewicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …