Parafia Matki Bożej Bolesnej

Parafia Matki Bożej Bolesnej
w Nysie

 • Drag your image here
 • Drag your image here
 • Drag your image here

Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Dziś z racji uroczystości św. o. Arnolda Janssena po Mszy św. o godz. 12.oo koncert kolęd w wykonaniu chóru HOSANNA. O 16.30 uroczyste nieszpory.

 2. Kontynuujemy Odwiedziny Duszpasterskie, kolędę. Dla osób, które nie mogą przyjąć kapłana w ustalonym terminie istnieje możliwość odwiedzin w innym czasie. W celu wyznaczenia terminu prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Ofiary kolędowe składamy w kopercie na tacę w niedzielę po kolędzie lub w niedzielę 05.02.

 3. W przyszłą sobotę i niedzielę przypadają dzień Babci i Dziadka. To szczególna okazja do modlitwy w ich intencjach. Zapraszamy z tej okazji w sobotę 21.01.na specjalną Mszę św. o godz. 10.30 – będziemy prosić o błogosławieństwo dla żyjących i pokój wieczny dla zmarłych. Po Mszy św. wspólna kawa na korytarzu klasztornym.

 4. W niedzielę 22 stycznia kolejna okazja do wspólnego kolędowania w naszym kościele. O godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu studentów PWSZ w Nysie, na który bardzo serdecznie zapraszamy!

 5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach; w tym tygodniu

 • W poniedziałek o 17.30 do Ducha Świętego

 • W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej

 • W piątek o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

 1. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszach św. dla młodzieży we wtorki o 19.00, a dla dzieci w piątki o 16.30. W ten wtorek 17.01. po Mszy św. młodzieżowej krótkie spotkanie dla młodzieży 3 roku przygotowania do bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców młodzieży.

 2. Mamy jeszcze wiele wolnych intencji na najbliższe tygodnie na godz. 7.00 – chętnych zapraszamy do kancelarii.

 3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

 4. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na nasz kościół.

 5. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Mieczysław Kudela, l. 67, z ul. KEN, Jadwiga Bubel, l.67, z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …