1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30 a w niedziele o 16.30.

2. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.oo i w piątek o 17.30

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci spotkanie w sobotę o godz. 11.00

1. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. młodzieżowa. Po Mszy św. zapraszamy młodzież III roku przygotowania do bierzmowania i ich rodziców na krótkie spotkanie.

2. W najbliższą środę 18.10. zapraszamy na wieczór uwielbienia. Msza św. o godz. 19.30, a po niej czas uwielbienia wraz z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

3. Wszystkich dobrodziejów i przyjaciół misji zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę 21.10. na godz. 10.00 do Domu Misyjnego Dobrego Pasterza. W programie m. in. spotkanie misyjne, modlitwa za misje, czas dzielenia i wspólny posiłek.

4. W najbliższą sobotę 21.10. zapraszamy na koncert muzyki chrześcijańskiej w wykonaniu chóru GOSPEL RAIN z Lublina. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, będzie naszym otwarciem Tygodnia Misyjnego.

5. Koncert GOSPEL RAIN to jednocześnie początek kolejnego Misyjnego Czuwania Młodych, które będzie miało miejsce właśnie w sobotę 21.10. Wszystkich młodych zapraszamy na koncert, a po nim do wspólnego trwania na modlitwie!

6. W niedzielę misyjną gościć będziemy wśród nas naszego współbrata o. Krzysztofa Malejko, który pracował na misjach w Wietnamie, a od kilku tygodni duszpasterzuje wśród Wietnamczyków w Polsce. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem. Taca będzie ofiara na cele misyjne.

7. Nasz chór HOSANNA świętuję w tym roku swoje 65-lecie. W przyszłą niedzielę 22.10. w czasie Mszy św. o godz. 12.00 będziemy dziękować Panu Bogu wraz z chórem za hojne błogosławieństwo. To dobra okazja by wszystkich uzdolnionych muzycznie parafian zaprosić do zasilenia szeregów chóru.

8. W dniach 3-5 listopada odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne – kurs „Nowe Życie” prowadzony przez Werbistowską SNE. Zapisy i więcej informacji u o. Damiana.

9. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę, a także dla dzieci Małego Gościa.

10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu naszych parafian: Cecylię Buczek, l. 82, z ul. Fałata i Ewę Wójcik, 70, z ul. Zbaraskiej. Wieczny odpoczynek ….