1. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. odbywa się cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. W tych dniach gości w naszym kościele kopia obrazu MB Kazimierzeckiej, która peregrynuje po parafiach naszego dekanatu.

2. Apostolstwo Cudownego Medalika zaprasza na autokarową pielgrzymkę
    do Częstochowy
    , która odbędzie się 28 lipca. Więcej informacji w gablocie.

3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Warszawy i Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 28 – 30 września br. Zapisy i więcej informacji w kancelarii parafialnej.

4. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Zapisy od połowy lipca w kancelarii.

5. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Jana Hrydziuszko, l. 70, z ul. KEN, Eugeniusza Regułę, l. 95, z ul. KEN, Mieczysława Dobrowolskiego, l. 85, z ul. Żeromskiego i Fryderyka Kłos, l. 70 z ul. Wańkowicza. Wieczny odpoczynek …