1. Drogim Parafianom i Gościom życzymy by Zmartwychwstały Chrystus wypełnił Wasze serca pokojem i miłością. Niech obdarzy Was nadzieją i siłą do pokonania wszelkich ludzkich słabości. Radosnych spotkań rodzinnych i wszelkiego dobra!

2. Zapraszamy na uroczyste nieszpory dzisiaj o godz. 16.15

3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali swój czas i siły w przygotowanie i przeprowadzenie Triduum Paschalnego i Świąt. Bóg zapłać za przygotowanie „Ciemnicy” i „Bożego grobu”, za dbałość o wystrój kościoła, i o piękno liturgii.

4. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00 – Msza chrzcielna i o godz. 17.00; nie ma Mszy św. o 20.00

5. We wtorek o 19.00 Msza św. młodzieżowa w intencji młodzieży 3 klas gimnazjum, którzy od środy rozpoczynają swoje testy gimnazjalne. Po Mszy św. dla chętnych spotkanie w Mamicie.

6. Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza w środę na Mszę św. z uwielbieniem. Początek o godz. 19.30 w kościele.

7. Od czwartku odbywać się będzie w Nysie Werbistowskie spotkanie EMAUS. Rozpocznie się ono uroczystą Mszą św. w naszym kościele w czwartek o godz. 18.00, którą celebrować będą współbracia świętujący w tym roku 25 lecie kapłaństwa m.in. o. Prowincjał Eryk Koppa, nasz rektor o. Andrzej Soboń, a także znani nam o. Andrzej Danilewicz i o. Adam Kuchta. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

8. Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. przypominamy, że w najbliższą sobotę 22.04. dzieci przystąpią do I spowiedzi św. Odpowiednio do godziny uroczystości I Komunii nabożeństwa pokutne i spowiedź dzieci odbędą się o godz. 9.00 i 11.00.

9. Przyszła niedziela jest w całym kościele Niedzielą Miłosierdzia. Jako wyraz praktyczny miłosierdzia w całej Polsce przed kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz ofiar syryjskiego konfliktu.

10. Również w przyszłą niedzielę rozpocznie się w naszej parafii cykl katechez prowadzonych przez wspólnoty neokatechumenalne. Więcej szczegółów za tydzień.

11. Polecamy prasę katolicką; świąteczne numery Gościa niedzielnego, Małego Gościa i Niedzieli.