1. Mimo okresu urlopowego odbywają się spotkania grup parafialnych

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

1. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach:

• Pielgrzymka Świętokrzyskie i Lubelszczyzna 29.09.-1.10.

• Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia; koszt udziału 35zł. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

1. Biskup Opolski Andrzej Czaja – Ordynariusz zwraca się z próbą o pomoc finansową poszkodowanym w wyniku trąby powietrznej jaka nawiedziła Landzmierz w gminie Cisek (powiat Kędzierzyńsko-Kozielski) dnia 07 lipca 2017r. Zbiórka do puszek przed kościołem odbędzie się 23 lipca 2017r.

2. Rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu do Borowic prosimy o uregulowanie opłat za kolonię do końca lipca w kancelarii parafialnej.

3. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu naszych parafian:. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …