1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustu ku czci MB Bolesnej. Radujemy się obecnością wśród nas ks. Tomasza Szczecińskiego, który głosi Słowo Boże. Dziękujemy za tę posługę!

• po Mszach św. zapraszamy do odpustowej kawiarenki

• można wesprzeć inwestycje parafialne nabywając cegiełki dziękujemy wszystkim na co dzień wspierającym parafialne dzieła!

• o 18.30 Wieczór uwielbienia – zapraszamy do wspólnej modlitwy

1. Dziś rozpoczynamy oficjalnie nasze przygotowania do Misji Świętych, które odbędą się w przyszłym roku. Zapraszamy do wspólnej, gorliwej modlitwy za całą naszą parafię
    o otwarcie serc na Bożą łaskę

2. Mobilizacją niech będą świece – zachęcamy do bywania

3. Modlitwa – obrazki do wzięcia przy wyjściach z kościoła

4. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Grupa św. Rity (żony) w piątek po wieczornej Mszy św.

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Skauci Króla w piątek o godz. 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 11.00

1. Dzieci i młodzież zapraszamy na Msze św. młodzieżowe we wtorki 19.00 i szkolne
    w piątki o 16.30.

2. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów do Warszawy i Niepokalanowa odbędzie się
    w poniedziałek 17.09. po wieczornej Mszy św.

3. Rodziców dzieci z klas III SP, którzy chcą przygotowywać dzieci do I Komunii św. w naszej parafii zapraszamy na spotkanie informacyjne w środę 19 września o godz. 18.45
    w kościele
    . Obecność rodziców obowiązkowa!

4. W sobotę 22.09 – Odpust chorych; Chorych i starszych parafian zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 z błogosławieństwem Lourdzkim, a po niej spotkanie przy kawie i cieście.

5. Również w sobotę 22.09. organizujemy w naszym parku Piknik Piłkarski. Zapraszamy drużyny 6 osobowe i indywidualnych chętnych do wspólnego spędzenia czasu sportowo i rekreacyjnie. Początek o godz. 15.00.

6. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich spragnionych pogłębienia relacji z Bogiem
    w Słowie na kurs EMAUS, który odbędzie się w dniach 5-7 października w Domu Dobrego Pasterza. Więcej szczegółów u o. Damiana.

7. Organizujemy wyjazd na ogólnopolskie spotkanie STADION MŁODYCH, które odbędzie się w sobotę 6.10 na stadionie Narodowym w Warszawie. Koszt wyjazdu 50 zł + wsparcie parafii. Zapraszamy młodzież od 15 r. życia. Zapisy u o. Huberta i w kancelarii.

8. Przygotowanie do bierzmowania dla wszystkich roczników rozpoczniemy we wtorek 25.09. Mszą św. o godz. 19.00. I rok – klasy 6 SP, II rok klasy 7 i 8 SP, 3 rok klasy 3 Gimnazjum.

9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Adriana Narolskiego, l.29, z ul. Stęczyńskiego, Marka Chiniewicza, l. 61, z ul. Wasylewskiego i Józefa Paczka,
    l. 92, z ul. Konopnickiej. Wieczny odpoczynek …