1. Młodzież rozprowadza dziś tzw. papieskie kremówki; dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na opłacenie wyjazdu młodzieży w listopadzie do Czech.

2. Rodziny, które gościły w lipcu młodzież przebywającą w naszej parafii w ramach ŚDM zapraszamy dzisiaj na specjalne nabożeństwo i spotkanie podsumowujące tamte chwile, które będzie miało miejsce w kościele św. Piotr i Pawła o godz. 16.00

3. We wtorek liturgiczne święto św. Łukasza patrona służby zdrowia. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 powierzać będziemy Bogu lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Trwa październik – miesiąc różańca. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: w tygodniu o 17.30 a w niedzielę o 16.15.

5. Kolejna Msza św. z modlitwą uwielbienia – w środę, 19.10 o godz. 19.30 w naszym kościele; zapraszamy w imieniu Werbistowskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek 21.10, spotkanie z gościem organizowane przez Mężczyzn św. Józefa. Gościć będziemy Michała Piekarę – psychoterapeutę z Kliniki małżeńskiej z Krakowa, lidera Przymierza Wojowników, autora książek o tematyce uzdrowienia relacji, prywatnie męża i ojca 5 dzieci. Początek spotkania Mszą św. o 19.00 w kościele. Następnie spotkanie tylko dla mężczyzn.

7. Spotkanie żon, grupy św. Rity w sobotę 22.10, o godz. 9.00 w Salce św. Jana Pawła II. Wszystkie zainteresowane spotkaniem panie serdecznie zapraszamy.

8. Spotkanie Parafialne Rady Duszpasterskiej odbędzie się w przyszły poniedziałek o godz. 19.00.

9. Msza św. dla młodzieży w najbliższy wtorek rozpocznie się wyjątkowo o godz. 19.15. III rok przygotowania do bierzmowania nie ma w tym tygodniu spotkań w grupach., ale spotyka się w sobotę od godz. 10.00. na skupieniu w kościele.

10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego. Są też jeszcze nowe numery Małego Gościa.

11. Dziękujemy za ofiarność parafian. Ubiegłej niedzieli na rzecz Fundacji Nowego Tysiąclecia i na inwestycje parafialne zebraliśmy łącznie blisko 14,ooo PLN. W tych dniach zakupiliśmy paliwo na ogrzanie kościoła i nowe ksero. W najbliższym czasie czeka nas wymiana mikrofonów i wzmacniacza w kościele. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą hojność i zrozumienie.

12. Biuro Radia Maryja w dniach 3 i 4 grudnia organizuje pielgrzymkę do Torunia na obchody 25 lecia istnienia Radia Maryja; koszt 200 zł, zapisy w siedzibie biura do 26 października.

13. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasze parafianie: Oswald Matner, l. 76 z ul. Róż i Zygmunt Kaczmarzyk, l.64 z ul. Fredry. Wieczny odpoczynek...