1. Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ sprawujemy każdego dnia o godz. 17.30 w niedzielę 0 16.30. Do czwartku w łączności z nabożeństwem odbywa się procesja eucharystyczna. Zapraszamy do udziału!

2. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w organizację Uroczystości Bożego Ciała; budującym ołtarze, noszącym baldachim, służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzieciom komunijnym, chórowi HOSANNA, siostrom zakonnym – wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji serdeczne „Bóg zapłać”.

3. We wtorek ostatnia w tym roku szkolnym Msza św. dla młodzieży o godz. 19.00 – zapraszamy wszystkich młodych ze szkół średnich i gimnazjum.

4. W środę 21.06. Msza św. z modlitwą uwielbienia o godz. 19.30. W imieniu WSNE zapraszamy do wspólnej modlitwy!

5. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego, z tej racji zapraszamy na msze św. dziękczynne:

• Uczniów i nauczycieli ZSiPO ROLNIKA – w czwartek o godz. 13.00

• Uczniów i nauczycieli SP 10 i Gimnazjum nr 2 w piątek o godz. 8.15

1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału we Mszy św. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

2. Przypominamy, że do końca czerwca przyjmujemy intencje jubileuszowe na 2018 rok (jubileusze małżeństwa i urodzenia); bardzo prosimy jubilatów o wykorzystanie tej szansy na rezerwacje dogodnych terminów.

3. Informujemy, że w dniach 30.06. – 02.07. na terenie naszej parafii odbędzie się IX Misyjne Święto Młodzieży organizowane przez Werbistów dla młodzieży. Młodych zachęcamy do zapisów i udziału w tym wydarzeniu.

4. Przypominamy o spotkaniach grup duszpasterskich

• Grupa Mężczyzn św. Józefa w poniedziałek o 19.15

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Grupa Odnowy w Duchu Świętym Miriam w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Grupa Biblijna w piątek o 19.00

1. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach parafialnych. Szczególnie do zbliżającej się pielgrzymki szlakiem świątyń Podkarpacia w terminie 24-27 lipca br. W programie m. in. Dębowiec, Lesko, Kalwaria Pacławska, Sanok, Myszkowice, Solina, Komańcza i Szczepanów. Zapisy z przedpłatą w wysokości 200zł w kancelarii parafialnej.

• Pielgrzymka Biura Radia Maryja do Częstochowy 9 lipca zapisy w Biurze Radia

• Pielgrzymka Świętokrzyskie i Lubelszczyzna 29.09.-1.10.

1. Ruszają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia; koszt udziału 35zł. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

2. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzielę.

3. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu naszych parafian: Zenona Leśnik, l. 80, z ul. KEN, Aleksandra Wojna, l.74, z ul. Fredry i Zdzisławę Kazimierską, l. 88, z ul. 3 Maja. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …