1. Kończymy dziś rekolekcje. Bardzo dziękujemy o. Edwardowi Konkolowi SVD za wygłoszone nauki, za posługę sakramentalną i świadectwo życia. Wyrazem naszej wdzięczności są złożone dziś ofiary.

2. Swoją praktykę rozpoczął w naszej parafii diakon Hubert Łucjanek SVD. Witamy go wśród nas serdecznie i życzymy by czas spędzony w naszej wspólnocie był owocnym przygotowaniem do święceń kapłańskich.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne

4. Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci w łączności z Mszą szkolą o 16.30, dla dorosłych o 17.30

5. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.15

6. Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza na Wieczór Uwielbienia dzisiaj o godz. 18.30. Podczas wieczoru będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

7. Msza młodzieżowa jak zwykle we wtorek o godz. 19.00.

8. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Grupa żon św. Rity w sobotę o godz. 9.00

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 11.00

1. Szkoła Nowej Ewangelizacji organizuje ponownie Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 23-25 lutego w Domu Dobrego Pasterza. To weekendowe rekolekcje dla spragnionych pogłębienia wiary. Zgłoszenia i więcej informacji u o. Damiana.

2. Najbliższy piątek 23.02. z woli Ojca Świętego Franciszka, ma być dniem modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie, a zwłaszcza w Demokratycznej Republice Konga i Południowym Sudanie. Zachęcamy do włączenia się w tę niezwykle ważną modlitwę. W naszym kościele od Mszy św. porannej do Mszy szkolnej będzie trwała adoracja NS w tej właśnie intencji.

3. W kancelarii parafialnej trwają zapisy na tegoroczne wyjazdy parafialne. Zapisy przyjmujemy z przedpłatą w wysokości 200zł.

• 11-16 czerwca pielgrzymka na Ukrainę

• 1-10 sierpnia kolonia parafialna dla dzieci i młodzieży w Zakopanem

• 28-30 września pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa

1. Wyrażamy wdzięczność Parafianom za ofiary złożone w ostatnim czasie na nasz kościół, czy to na tacę kolędową czy w innej formie, także za ofiary na konto parafialne. Jesteśmy po pierwszej fazie ustawienia na nowo nagłośnienia na kościele – prosimy o uwagi, czy poprawiło to jakość odbioru dźwięku na kościele. Udało się też założyć matę ułatwiającą wjazd do kościoła wózkom od strony zakrystii.

2. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

3. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Krzysztof Gontarek, l. 66, z ul. Stokrotek i Bogusława Gredka, l. 62, z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …