1. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym od poniedziałku do piątku od godz. 17.30
    do wieczornej Mszy św. jest okazja do cichej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA próby we wtorki od 18.00 i piątki od 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. W przyszłą niedzielę 26.08. przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.

2. Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie
    w poniedziałek 27.08. o godz. 19.15.

3. Zbliża się nowy rok szkolny i duszpasterski. Przed nami wiele nowych dzieł i zadań. Parafian, którzy chcieliby włączyć się w nasze inicjatywy, albo podzielić się swoimi spostrzeżeniami prosimy o kontakt w tych dniach z o. Proboszczem. W sposób szczególny poszukujemy chętnych do zaangażowania:

• do posługi Caritas zwłaszcza wśród starszych i samotnych parafian

• nauczycieli, przedszkolanek do Sali opieki nad dziećmi

• do prac porządkowych w kościele i w parku

1. W dniu 30 sierpnia organizujemy wyjazd dla LSO do Energylandi. Koszt wyjazdu 30 zł. Szczegółowe informacje i zapisy chętnych u o. Huberta.

2. Udających się pod koniec września na pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa prosimy o regulowanie należności w kancelarii w godzinach jej urzędowania.

3. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.