1. Dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory za zmarłych, w których raz jeszcze polecimy wszystkich zmarłych, za których modliliśmy się w tegorocznych wypominkach.

2. Przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w konkretną pomoc dla ubogich materialnie z naszej parafii.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

• w poniedziałek o godz. 17.30 ku czci Ducha Św.

• w środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

1. We wtorek Msza dla młodzieży o godz. 19.00, a w piątek Msza św. szkolna dla dzieci o godz. 16.30.

2. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.oo i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Wspólnoty żon św. Rity w sobotę o godz. 9.00

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci w sobotę o godz. 11.00

1. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W czasie każdej Mszy św. odnowimy akt wyboru Jezusa Chrystusa Królem naszego życia. Po Mszy św. o godz. 12.00 rozpocznie się adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie, która potrwa do Mszy św. o godz. 17.00. Od 16.30 nabożeństwo, w którym zawierzymy Chrystusowi Królowi cały świat.

2. Również w czasie Mszy św. o godz. 12.00 grupa starszych ministrantów zostanie promowana do posługi lektorskiej. Wciąż zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu do włączenia się do grona Liturgicznej Służby Ołtarza.

3. Od przyszłej niedzieli rozprowadzać będziemy opłatki na stół wigilijny.

4. Polecamy prasę katolicką, a zwłaszcza najnowszy numer Gościa Niedzielnego, do którego dołączony jest kalendarz poświęcony osobie św. Józefa.

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tym tygodniu naszego parafianina: Emila TOFIL, l. 81, z ul. Sudeckiej. Wieczny Odpoczynek …