1. Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata składamy jubileuszowy akt wyboru Jezusa Chrystusa za Pana i Króla. Od 13.00 do 16.00 adoracja Jezusa w Najświętszym sakramencie. O 16.15 uroczyste nieszpory z zawierzeniem Chrystusowi Królowi naszej wspólnoty parafialnej.

2. Już za tydzień I niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego. Na pierwszy tydzień Adwentu zaplanowaliśmy Rekolekcje Adwentowe. Rozpoczną się w czwartek 1.12 i potrwają do niedzieli 4.12. Tematem rekolekcji będzie hasło nowego roku liturgicznego: Idźcie i głoście. Poprowadzi je ojciec Józef Gwóźdź, werbista pracujący na misjach w Panamie.

3. Już dziś zapraszamy do uczestniczenia w Mszach Roratnich:

• Dla dorosłych od poniedziałku do piątku o godz. 6.10 rano, a w soboty o godz. 7.00

• Młodzież zapraszamy na roraty poranne z dorosłymi, a we wtorki na godz. 19.00

• Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty – o 7.00.

1. Przypominamy o nabożeństwach:

• ku czci Ducha Świętego w poniedziałek o 17.30

• do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę, o godz. 17.30

• do Bożego Miłosierdzia – w piątek, o 15.00.

1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się włączenie w grono LSO nowych ministrantów. Otoczmy ich naszą modlitwą.

2. We wtorek przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. W czasie Mszy św. o 18.00 wystąpi nasz parafialny chór HOSANNA.

3. Remont Małżeński – czyli rekolekcje dla małżeństw odbędą się w dniach 9-11 grudnia w kościele seminaryjnym w Opolu. Szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach.

4. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w spotkaniach naszych grup parafialnych:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00 (Sala św. Arnolda Janssena),

• Grupa Miriam Odnowy w Duchu Świętym – w czwartek o 19.00 (Sala Świętego Krzyża)

• Grupa liturgiczna – w środę po wieczornej Mszy św.

• Grupa biblijna – w piątek o godz. 19.00 (Salka Aniołów Stróżów).

• Szkoła Nowej Ewangelizacji – w piątek o 19.30 (Sala Świętego Krzyża)

• Grupa Młodzieżowa – w piątek o 18.45 w Mamicie

• Grupa św. Rity – żony, w sobotę o godz. 9.00 w salce św. Jana Pawła II

1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także ostatnie numery listopadowego Małego Gościa. Dziś w GN m. in. cały akt uznania Jezusa za Pana i Króla z dokładnym wyjaśnieniem – polecamy uwadze.

2. Z pewnością wszyscy nosimy w sercu troskę o nasz park, dlatego zapraszamy na sobotę (26.11) na godz. 9.00. do wspólnego porządkowania parku; ufając, że pogoda będzie sprzyjająca prosimy o przybycie zaopatrzeni w grabie, taczki itd.

3. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na nasz kościół.

4. Koncert charytatywny i aukcja na rzecz naszego Nyskiego Hospicjum odbędzie się 2 grudnia w NDK o godz. 18.00; gwiazdą wieczoru będzie p. Anna Wyszkoni. Bilety do nabycia w siedzibie Hospicjum.