1. Zapraszamy serdecznie dzisiaj na godz. 17.00 na kolędowanie z chórem Hosanna w czasie i po Mszy św. Ok. godz. 18.30 rozpocznie się wieczór uwielbienia prowadzony przez wspólnotę WSNE.

2. W czasie ferii zimowych zawieszamy Msze św. szkolne i młodzieżowe.

3. W tym tygodniu spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Stowarzyszenie Cudownego Medalika w sobotę po wieczornej Mszy św.

1. Trwa czas odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy. Przypominamy, że kolędę rozpoczynamy w tygodniu o godz. 16.00 a w soboty i w niedziele o 14.30. W tym tygodniu kontynuujemy odwiedziny na osiedlu Rodziewiczówny. Wszelkie ofiary związane z wizytą kolędową można składać w kościele w niedziele po kolędzie lub na tzw. tace kolędową.

Parafian, którzy nie przyjęli nas w wyznaczonym terminie, a chcą przyjąć jeszcze kolędę informujemy, ze odwiedziny dodatkowe będą 3 i 4 lutego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

1. W czasie odwiedzin duszpasterskich ksiądz będzie obecny w kancelarii parafialnej tylko w soboty w godz. 9.00 – 11.00

2. Po Mszach św. wolontariusze z Domaszkowic, Hajduk Nyskich i Niwnicy będą zbierali głosy na odnowienie krzyży, kapliczek i zabytkowych figur świętych w wymienionych sołectwach. Polecamy ich inicjatywę życzliwości parafian.

3. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także wciąż aktualny styczniowy numer Małego Gościa.

4. Jest jeszcze kilka wolnych intencji na Msze św. poranne w tym tygodniu.

5. Pan Bóg odwołał do wieczności naszego współbrata o. Jana Cebulskiego SVD. Msza św. pogrzebowa w naszym kościele jutro 22.01. o godz. 12.00 po niej pogrzeb na cmentarzu zakonnym.

6. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Jan Bubel, l.71, z ul. Gałczyńskiego, Andrzej Szybko, l. 50, z ul. KEN i Jacek Szóstka, l. 46, z ul. KEN. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …