1. Rozpoczęliśmy zbiórkę fantów na odpustową loterię. Fanty można składać w niedziele do koszy wystawionych przed zakrystią, a w tygodniu w kancelarii w godzinach jej urzędowania. Zadbajmy o dobrą jakość ofiarowanych rzeczy.

2. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących wspólnot:

• Duszpasterskiej Rady Parafialnej w poniedziałek o 19.00
  • Mężczyzn św. Józefa w poniedziałek o 19.15
  • Grupy Miłosierdzia w środę o 10.00
  • Grupy Miriam w czwartek o 19.00
  • Werbistowskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.00
  • Apostolatu Maryjnego w sobotę po wieczornej Mszy św.
  1. W piątek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej; w tym dniu Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

2. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie serdecznie zaprasza na Piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego, który odbędzie się w niedzielę 4 września w naszym parafialnym parku.

3. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, są jeszcze egzemplarze naszego parafialnego pisma Stabat Mater.

4. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na kwiaty, remonty i sprzątanie kościoła.

5. W ostatnim czasie odszedł do Pana nasz parafianin: Roman WĘGIEL, l. 66, z ul. Wileńskiej. Wieczny odpoczynek …