Ogłoszenia Duszpasterkie

1. Dziś o godz.18.00 koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu studentów Instytutu Jazzu PWSZ w Nysie. Serdecznie zapraszamy! Z racji koncertu nie będzie dziś nieszporów.

2. Za tydzień kolejna okazja do wspólnego kolędowania. O godz. 16.00 w kościele będą miały miejsce Jasełka przygotowane przez Marianki z s. Gabrielą i o. Piotrem.

3. Kontynuujemy Odwiedziny Duszpasterskie, kolędę. Dla osób, które nie mogą przyjąć kapłana w ustalonym terminie istnieje możliwość odwiedzin w innym czasie. W celu wyznaczenia terminu prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Ofiary kolędowe składamy w kopercie na tacę w niedzielę po kolędzie lub na tacę kolędową w niedzielę 05.02. W tym roku ofiary zebrane w czasie kolędy przeznaczamy m.in. na wyłożenie tapicerki na nasze ławki.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach;

• W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej

• W piątek o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

1. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszach św. dla młodzieży we wtorki o 19.00, a dla dzieci w piątki o 16.30.

2. W najbliższą sobotę 28.01. kolejne spotkanie grupy św. Rity (żon). Początek o godz. 9.00 w sali św. Jana Pawła II.

3. Mamy jeszcze wiele kilka wolnych intencji na najbliższe tygodnie na godz. 7.00 – chętnych zapraszamy do kancelarii.

4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na nasz kościół.

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Kornela Kielar, l.62, z ul. Wańkowicza, Rozalia Bielawska, l.76, z ul. Gałczyńskiego, Maria Januszek, l. 71, z ul. Karpińskiego, Franciszek Pepliński, l. 84, z ul. Sienkiewicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …