1. Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny pod hasłem „Idźcie i głoście”. Serdecznie dziękujemy o. Krzysztofowi za świadectwo misyjnej posługi w Wietnamie. W tym tygodniu zapraszamy do szczególnie intensywnej modlitwy za misyjne dzieło Kościoła.

• nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, a niedzielę o godz. 16.30.

• w poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie parafian zainteresowanych tematyką misji do salki Świętego Krzyża

• w czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja NS w intencji nowych powołań misyjnych do godz. 20.00

• zachęcamy też do obejrzenia wystawy misyjnej i zapoznania się z materiałami misyjnymi wyłożonymi na korytarzu klasztornym

1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 12.00 świętować będziemy 65-lecie istnienia naszego chóru HOSANNA. Z tej racji dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to dzieło za dzielenie swojego talentu dla dobra wspólnoty parafialnej. A wszystkich obdarzonych uzdolnieniem muzycznym zapraszamy do włączenie się do parafialnego chóru.

2. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.oo i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci spotkanie w sobotę o godz. 11.00

1. W tym tygodniu rozpoczynamy spotkania przygotowania do bierzmowania 1 roku, czyli klas 6 i 7 SP. Młodzież zapraszamy do kościoła zgodnie z deklaracją w poniedziałek lub wtorek na godz. 16.00

2. Informujemy, że od soboty 04.11. rozpocznie się w naszej parafii dekanalne przygotowanie dla dorosłych do sakramentu bierzmowania. Katechezy będą odbywały się przez 5 kolejnych sobót i zakończą przyjęciem Bierzmowania w katedrze w Opolu 17.12. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.

3. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na kolejne spotkanie w poniedziałek 30.10 na godz. 19.00.

4. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. młodzieżowa, a w piątek o 16.30 Msza szkolna dla dzieci.

5. Zbliża się miesiąc listopad, czas naszej intensywnej modlitwy za zmarłych. Kartki na wypominki, znajdują się u wyjścia z kościoła, w kancelarii oraz w zakrystii. Wypełnione kartki prosimy składać do skrzynki ustawionej przy ołtarzu św. Józefa. Ofiary złożone przy wypominkach przeznaczymy na zakup nowych ksiąg liturgicznych.

6. W dniach 3-5 listopada odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne – kurs „Nowe Życie” prowadzony przez Werbistowską SNE. Zapisy i więcej informacji u o. Damiana.

7. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tym tygodniu naszą parafiankę: Helenę Hajdok, l. 88, z ul. Słowackiego. Wieczny odpoczynek ….