1. Dzisiaj po każdej Mszy św. święcimy pojazdy wzywając wstawiennictwa św. Krzysztofa patrona podróżujących. Ofiary zebrane do koszyków przeznaczamy na zakup nowych pojazdów dla misjonarzy.

2. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. odbywa się cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

3. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. W naszym kościele trwa peregrynacja kopii obrazu MB Kazimierzeckiej.

2. Apostolstwo Cudownego Medalika zaprasza na autokarową pielgrzymkę
    do Częstochowy
    , która odbędzie się 28 lipca. Więcej informacji w gablocie.

3. Rodziców dzieci wyjeżdżających 1 sierpnia na parafialne Wakacje z Bogiem i parafian zapisanych na wyjazd we wrześniu do Warszawy prosimy o regulowanie należności związanych z wyjazdami w kancelarii parafialnej.

4. Dla większego bezpieczeństwa zainstalowany został w kościele monitoring, który przez całą dobę rejestruje ruch w najważniejszych miejscach naszej świątyni, a jednocześnie umożliwia lepszą transmisję obrazu z nabożeństw dla chorych.

5. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Chętnych do udziału zapraszamy do zapisu w kancelarii.

6. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach: Mieczysława Jędrzejewskiego z ul. Kusocińskiego i Romana Gawłowicz z ul. Mickiewicza . Wieczny odpoczynek …