Parafia Matki Bożej Bolesnej

Parafia Matki Bożej Bolesnej
w Nysie

 • Drag your image here
 • Drag your image here
 • Drag your image here

Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Z okazji przypadającego w tych dniach wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy św. święcimy dziś pojazdy.

 2. Odpowiadając na apel Biskupa Opolskiego przed kościołem prowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz ofiar trąb powietrznych, które przeszły nad Opolszczyzną w ostatnim czasie.

 3. Jutro 24.07. wyrusza parafialna pielgrzymka szlakiem Świątyń Podkarpacia. Msza św. dla pielgrzymów o godz. 5.00 po niej wyjazd.

 4. W środę 26.07. uroczystość św. Anny, Matki NMP, głównej patronki naszej diecezji; zapraszamy w tym dniu do wspólnej modlitwy.

 5. Mimo okresu urlopowego odbywają się spotkania grup parafialnych

 • Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

 • Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

 • Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

 1. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia; koszt udziału 35zł. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

 2. Stowarzyszenie Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika organizuje coroczną pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Wyjazd 29 lipca o godz. 5.00 z ul. Sudeckiej. Kost 40zł.

 3. Rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu do Borowic prosimy o uregulowanie opłat za kolonię do końca lipca w kancelarii parafialnej.

 4. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

 5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tym tygodniu parafianina: Stanisława Bagrowskiego, l.73 z ul. Grunwaldzkiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …