1. Dziś o godz. 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Skauci Króla w piątek o godz. 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 11.00

1. Duszpasterska Rada Parafialna ma spotkanie w poniedziałek 24.09.
    o godz. 19.15
    .

2. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy we wtorek
    na Msze św. o godz. 19.00
    , którą rozpoczniemy kolejny rok formacji. Po Mszy św. spotkania organizacyjne dla poszczególnych roczników. Przypominamy: I rok – klasy 6 SP, II rok klasy 7 i 8 SP, 3 rok klasy 3 Gimnazjum.

3. W piątek 28.09. wyrusza parafialna pielgrzymka do Warszawy
    i Niepokalanowa
    . Pielgrzymów zapraszamy na Msze św. o godz. 6.00, a po niej wyjazd ok. 6.30 z parkingu przy ul. Sudeckiej.

4. 28 września to już tradycyjnie dzień modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast. Zapraszamy w piątek 28.09. o godz. 15.oo do wspólnej modlitwy przy krzyżu obok klasztoru Sióstr Klauzurowych.

5. Również w piątek 28.09. w naszym kościele odbędzie się Dekanalne Czuwanie Młodzieży pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. W programie m. in. spotkanie z Mariuszem Zduńskim, nawróconym gangsterem. Zapraszamy młodych wiekiem i duchem!

6. W sobotę 29.09. przypada Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela
    i Rafała
    . W czasie dodatkowej Mszy św. o godz. 10.00 zawierzymy Kościół Św., nasze domy i parafie w opiekę Świętych Archaniołów.

7. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich spragnionych pogłębienia relacji
    z Bogiem w Słowie na kurs EMAUS, który odbędzie się w dniach 5-7 października
    w Domu Dobrego Pasterza. Więcej szczegółów u o. Damiana.

8. Organizujemy wyjazd na ogólnopolskie spotkanie STADION MŁODYCH, które odbędzie się w sobotę 6.10 na stadionie Narodowym w Warszawie. Koszt wyjazdu 50 zł + wsparcie parafii. Zapraszamy młodzież od 15 r. życia. Zapisy
    u o. Huberta i w kancelarii.

9. Świece Misyjne są do nabycia jeszcze dzisiaj przed kościołem, później w stałej dystrybucji w kancelarii i zakrystii.

10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Wincentego Piwowarskiego, l. 86, z ul. Zbaraskiej. Wieczny odpoczynek …