1. Dzisiaj – Niedziela Misyjna. Szczególny czas modlitwy za misje i misjonarzy oraz o rozpalenie w nas zapału ewangelizacyjnego. Gościmy dziś wśród nas wolontariuszy Werbistowskiego Wolontariatu APOLLOS. W tym tygodniu:

• Msze św. wieczorne ze świadectwem misjonarzy

• w środę po Mszy św. spotkanie misyjne z o. Andrzejem Fałatem

• w czwartek od 17.00adoracja NS w intencji nowych powołań misyjnych

• w piątek w ramach spotkania grupy biblijnej –o. Andrzeja Soboń podejmie temat: motywów misyjnych w Biblii

• w sobotę oprawa Mszy św. misyjnymi pieśniami w wykonaniu chóru HOSANNA po Mszy św. krótki koncert chóru

• każdego dnia możliwość zwiedzenia wystawy misyjnej o pracy naszego współbrata bpa Roszyńskiego z Papui Nowej Gwinei

• zbiórka finansowa na rzecz misji werbistowskich na Ukrainie

1. Jutro w poniedziałek 24.10 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, początek o godz. 19.15 w Sali św. Krzyża.

2. Apostolat Maryjny ma swoje spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej.

3. Trwa październik – miesiąc różańca. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: w tygodniu o 17.30 a w niedzielę o 16.15. Z racji Tygodnia Misyjnego, nabożeństwa różańcowe, będą miały charakter misyjny.

4. Biuro Radia Maryja w dniach 3 i 4 grudnia organizuje pielgrzymkę do Torunia na obchody 25 lecia istnienia Radia Maryja; koszt 200 zł, zapisy w siedzibie biura do 26 października.

5. W sobotę 5 listopada w Winowie k. Opola odbędzie się Kongres Ruchów i Stowarzyszeń działających w diecezji. Wszystkich należących do parafialnych grup zachęcamy do wspólnego wyjazdu. Zapisy w kancelarii.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła.

7. Przypominamy o Mszy św. dla młodzieży we wtorek o 19.00 i o Mszy szkolnej w piątek o 16.30.

8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Stanisław Tyczyński, l.73, z ul. KEN, Kazimiera Brożyna, l. 95, z ul. H. Pobożnego, Eligia Pacia, l. 89, z ul. Żeromskiego i Zdzisław Jakubowicz, l. 54, ul. Bończyka, Adela Lagelbauer, l. 72, ul. Falskiego. Wieczny odpoczynek...