1. Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu Festynu Parafialnego. Wszystkim sponsorom i ofiarodawcom nagród, wszystkim którzy zaangażowali swój czas i siły. Niech Pan Bóg hojnie wynagrodzi wszelkie dobro!

2. Ojcu Mariuszowi Szczepańskiemu SVD dziękujemy za świadectwo misyjnej posługi!

3. Wieczór uwielbienia dzisiaj 24.06. w naszym kościele o godz. 18.30; serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Mimo czasu wakacyjnego odbywają się spotkania wielu grup duszpasterskich. W tym tygodniu:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Cudownego Medalika w środę po Mszy wieczornej

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Grupa żon Św. Rity w sobotę o godz. 9.00

1. Nabożeństwa ku czci NSPJ odprawiamy w niedziele 0 16.30 w tygodniu o 17.30.

2. W piątek 29.06. obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła; dzień szczególnej łączności ze Stolicą Apostolską. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

3. W sobotę 30.06. zakończenie rocznej próby przeżyje Szczep Skautów Króla działający
    w naszej parafii przy wspólnocie SNE. Uroczystość rozpocznie się ogniskiem obrzędowym w parku o godz. 16.45, a następnie przeniesie się do kościoła na Mszę św. o godz. 18.00. Związanych z naszymi Skautami i innych zainteresowanych zapraszamy do udziału.

4. Biskup Opolski apeluje do nas o wsparcie finansowe dla dzieci sierot wojennych
    z Aleppo
    . Dlatego w przyszłą niedzielę 01.07. przeprowadzimy na ten cel zbiórkę
    do puszek
    .

5. Informujemy, że od 2 lipca przyjmować będziemy intencje mszalne na rok 2019. W lipcu
    i sierpniu intencje jubileuszowe
    (małżeńskie, urodzin). Pozostałe intencje będziemy przyjmować od września.

6. Apostolstwo Cudownego Medalika zaprasza na autokarową pielgrzymkę
    do Częstochowy
    , która odbędzie się 28 lipca. Koszt udziału wynosi: zł. Zapisy

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Warszawy i Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 28 – 30 września br. Zapisy i więcej informacji w kancelarii parafialnej.

8. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Zapisy od połowy lipca w kancelarii.

9. Siostry Służebnice Ducha Świętego organizują wakacyjne rekolekcje dla dziewcząt. Szczegóły w gablotach i u s. Gabrieli.

10. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

11. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Marię Matura, l. 70,
    z ul. KEN, Augustyna Dudek, l. 87, z ul. Mickiewicza, Krzysztofa Michel, l. 53,
    z ul. Żeromskiego i Tadeusza Wąsowicz, l. 78, z ul. Prusa. Wieczny odpoczynek …

12. Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy błogosławieństwa Bożego na czas wypoczynku!