1. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie i udział w naszym odpuście. Dzisiaj, o godz. 12.00Msza św. w intencji naszych dobrodziejów i tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zorganizowaniu tegorocznego odpustu.

Dziś także zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.

1. Comiesięczne spotkanie modlitewne Apostolatu Maryjnego we wtorek, po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Młodzieży przypominamy o wtorkowej Mszy św. młodzieżowej. Spotkania dla młodzieży, która rozpoczyna drugi rok przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz dla ich rodziców – we wtorek, po Mszy Św. młodzieżowej, o 19.00, a za tydzień we wtorek 4.10. spotkanie dla I roku przygotowania i ich rodziców.

3. W środę 28 września odbędzie się akcja modlitewna Koronka na ulicach miast świata. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy krzyżu koło Sióstr Klauzurowych w środę o godz. 15.00.

4. W czwartek 29.09. święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – zapraszamy na Mszę św. ku ich czci.

5. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc różańca, który jest także miesiącem misyjnym. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które będą u nas: w tygodniu o 17.30 a w niedzielę o 16.15. Przypominamy, iż odmawiając w październiku różaniec można uzyskać codziennie odpust zupełny.

6. W tym tygodniu w piątek 30.09 i sobotę, 01.10 – odwiedziny chorych (od 8.15)

7. W przyszłą niedzielę, 2.10, o 15.00 Msza św. dla dzieci trzecich klas szkół podstawowych oraz ich rodziców.

8. Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 7-9 października w Domu Dobrego Pasterza. Więcej szczegółów u o. Damiana.

9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; do nabycia dziś: Gość Niedzielny, Mały Gość, a także nasze parafialne pismo Stabat Mater.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na kwiaty, remont i sprzątanie naszego kościoła.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Stanisław Bulski, l.59, z ul. KEN i Edmund Barczak, l. 85, z ul. Żeromskiego. Wieczny odpoczynek...