1. Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ sprawujemy każdego dnia o godz. 17.30 w niedzielę 0 16.30.

2. Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie do Borowic w dniach 36-14 sierpnia odbędzie się w najbliższą środę 28.06. bezpośrednio po Mszy św. wieczornej w kościele. Rodziców prosimy o przyniesienie na spotkanie wypełnionych kart informacyjnych.

3. W najbliższy weekend 30.06. – 02.07. na terenie naszej parafii odbędzie się IX Misyjne Święto Młodzieży organizowane przez Werbistów dla młodzieży. Młodych zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Zapraszamy do udziału młodzież, ale i pozostałych młodych duchem parafian. Najważniejsze punkty programu:

Piątek – 30 czerwca

• 18.00 Msza św. w kościele rozpoczynająca MŚM – przew. o. Andrzej Danilewicz SVD prowincjalny sekretarz ds. misji

• 21.30 – Droga Krzyżowa – park parafialny

Sobota – 1 lipca

• 12.00 – Msza św. w parku – przew. O. Eryk Koppa SVD, prowincjał

• 20.30 – koncert ARKADIO – park

Niedziela – 2 lipca

• 9.30 – wspomnienia ze ŚDM 2016 – park

• 12.00 – Msza św. w kościele – ks. Emil Parafiniuk, odpowiedzialny za młodzież przy KEP

• 14.30 – koncert grupy ANASTAZIS – park

1. W czwartek 29.06. uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św. o godz. 10.00.

2. Przypominamy, że do końca czerwca przyjmujemy intencje jubileuszowe na 2018 rok (jubileusze małżeństwa i urodzenia); bardzo prosimy jubilatów o wykorzystanie tej szansy na rezerwacje dogodnych terminów. Od poniedziałku 3 lipca rozpoczniemy przyjmowanie wszystkich intencji na nowy rok.

3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach parafialnych. Szczególnie w zbliżającej się pielgrzymce szlakiem świątyń Podkarpacia w terminie 24-27 lipca br. W programie m. in. Dębowiec, Lesko, Kalwaria Pacławska, Sanok, Myszkowice, Solina, Komańcza i Szczepanów. Zapisy z przedpłatą w wysokości 200zł w kancelarii parafialnej.

• Pielgrzymka Biura Radia Maryja do Częstochowy 9 lipca zapisy w Biurze Radia

• Pielgrzymka Świętokrzyskie i Lubelszczyzna 29.09.-1.10.

1. Ruszają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia; koszt udziału 35zł. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

2. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę. W najnowszym –wakacyjnym numerze Małego Gościa dodatek specjalny czyli płyta CD z najnowszymi piosenkami zespołu ARKA NOEGO.

3. Informujemy, że w dnaich 5-19 lipca o. Damian będzie poza parafią. Wszelkie sprawy wymagające decyzji proboszcza prosimy załatwić w najbliższym tygodniu.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu naszych parafian: Irena Tarapata, l. 72, z ul. Gałczyńskiego, Zofia Kowarzyk, l.90, z ul. Gałczyńskiego, Mirosław Michalik, l. 71, z ul. Wańkowicza i Józef Wróbel, l.60, Zul. Korfantego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …