1. Wszystkim parafianom oraz przybyłym na święta gościom życzymy wielu łask: oby Nowonarodzony Bóg, który przychodzi w ludzkim ciele i dzieli z nami wszystkie troski, napełnił nasze serca pokojem i nadzieją.

2. Na godzinę 16.30 zapraszamy na Nieszpory Kolędowe.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego kościoła na Święta Bożego Narodzenia (przywóz i ustawienie choinek, budowa stajenki, dekoracja i oświetlenie, sprzątanie kościoła itd.) jak i tym, którzy pomogli w głębszym przeżywaniu świąt w czasie naszych spotkań liturgicznych (służba liturgiczna, chór Hosanna, służba ołtarza, organiści, s. Prakseda itd.). Bóg zapłać również za wszelkie wsparcie duchowe i materialne.

4. Jutro 26.12, Święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika.

Porządek Mszy Św.: o 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, o 14.00 (msza św. z chrztem dzieci) i o 17.00. Nie będzie Mszy o 20.oo.

1. Parafian, którzy przyjechali na Boże Narodzenie z zagranicy i po świętach wracają do pracy na obczyźnie, zapraszamy na specjalne nabożeństwo, jutro, 26.12, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 17.00 W trakcie nabożeństwa – specjalne błogosławieństwo.

2. Przypominamy, że odwiedziny duszpasterskie rozpoczynamy w środę, 28.12. Plan tegorocznej kolędy można znaleźć na stolikach przy wyjściu z kościoła, w zakrystii, w kancelarii oraz na naszej stronie internetowej. Podobnie jak w ubiegłych latach wszelkie ofiary kolędowe będzie można składać w kościele albo w niedzielę, po kolędzie (na tacę w kopercie) albo po zakończeniu odwiedzin duszpasterskich w parafii, w pierwszą niedzielę lutego kiedy to będzie zbierana właśnie taca kolędowa.

Zwracamy uwagę na zmianę godzin rozpoczęcia kolędy; w dni robocze rozpoczynamy odwiedziny o godz. 16.00 w soboty i niedziele o godz. 14.30.

1. W sobotę 31.12 w św. Sylwestra chcemy podziękować Panu za otrzymane w kończącym się roku łaski. Zapraszamy na godz. 17.30 na Nabożeństwo Dziękczynne przed Najświętszym Sakramentem, a po nim na dziękczynną Mszę Świętą, która rozpocznie się po nabożeństwie.

2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Niedzieli, Gościa Niedzielnego (podwójny numer w cenie 8,00 PLN) oraz Małego Gościa.

3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w ostatnim czasie na nasz kościół, a także za dary serca w postaci żywności dla ubogich rodzin naszej parafii.

4. W ostatnich dniach odeszli do wieczności nasi parafianie: Jan Mika, l. 62, z ul. Orzeszkowej i Michał Mróz, l. 89, z ul. Sienkiewicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…