1. Rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. do cichej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA próby we wtorki od 18.00 i piątki od 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie
    w poniedziałek 27.08. o godz. 19.15.

2. W sobotę 01.09.

• z racji I soboty różaniec po porannej Mszy św.

• odwiedziny chorych odwiedzanych w I soboty

• okazja do spowiedzi św. na zakończenie wakacji od godz. 17.00 – 18.00

1. Zbliża się nowy rok szkolny i duszpasterski. Przed nami wiele nowych dzieł i zadań. Parafian, którzy chcieliby włączyć się w nasze inicjatywy, albo podzielić się swoimi spostrzeżeniami prosimy o kontakt w tych dniach z o. Proboszczem. W sposób szczególny poszukujemy chętnych do zaangażowania:

• do posługi Caritas zwłaszcza wśród starszych i samotnych parafian

• nauczycieli, przedszkolanek do sali opieki nad dziećmi

• do prac porządkowych w kościele i w parku

1. W czwartek 30 sierpnia organizujemy wyjazd dla LSO do Energylandi. Wyjazd w czwartek o godz. 6.30 z parkingu przed kościołem, powrót w późnych godzinach wieczornych. Zapisy do poniedziałku lub do wyczerpania miejsc. Szczegółowe informacje i zapisy u o. Huberta.

2. Już dziś informujemy, że w sobotę 08.09. Mężczyźni św. Józefa organizują rajd rowerowy z piknikiem dla ojców z dziećmi. Szczegóły za tydzień.

3. Udających się pod koniec września na pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa prosimy o regulowanie należności w kancelarii w godzinach jej urzędowania.

1. To ostatni tydzień w którym przyjmujemy intencje mszalne tylko za żyjących. Wszystkich celebrujących w 2019 roku rocznice ślubu, ważne jubileusze urodzenia itp. Zachęcamy do zamówienia Mszy św. od poniedziałku 03.09. księga będzie otwarta już na wszystkie intencje.

1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kursach językowych w Szkole Językowej Księży Werbistów w Nysie. Zapisy odbywają się od poniedziałku 27.08. w godz. 14.00 do 18.00 w sekretariacie szkoły przy ul. Rodziewiczówny 15 lub telefonicznie 504-181-304.

2. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.