1. Zapraszamy do uczestniczenia w Mszach Roratnich, w tym tygodniu:

• Dla dorosłych od poniedziałku do środy o godz. 6.10 rano;

• Młodzież zapraszamy na roraty poranne z dorosłymi, a we wtorki na godz. 19.00

• Dla dzieci od poniedziałku do środy o godz. 18.00, czwartek piątek o 17.00 a w soboty – o 7.00.

1. Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy się w czwartek 1.12 i potrwają do niedzieli 4.12. Poprowadzi je ojciec Józef Gwóźdź, werbista pracujący na misjach w Panamie.

2. W czasie rekolekcji porządek Mszy św. będzie następujący:

o 7.00 – Msza św. dla niemogących uczestniczyć w rekolekcjach

od 9.00 – okazja do spowiedzi

o 10.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

od 16.30 – okazja do spowiedzi

o 17.00 – Msza św. roratnia dla dzieci

o 18.00Msza św. z nauką rekolekcyjną

1. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie dla mężczyzn z o. Rekolekcjonistą.

2. Zapraszamy dziś na nieszpory o 16.30 a w środę na 17.30 na nowennę do Matki Bożej.

3. Odwiedziny chorych w tym miesiącu będą przed Świętami Bożego Narodzenia.

4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz ich rodziny mają w przyszłą niedzielę (04.12.) swoją Mszę św. o godz. 15.00. Przypominamy rodzicom, że jest to Msza św. z poświęceniem medalików.

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny i Niedziela z ciekawymi artykułami nt. przeżywania adwentu. Jest też nowy numer Małego Gościa, a w nim kartonowy roratni lampion.

6. We wszystkie niedziele adwentu lektorzy rozprowadzają opłatki na stół wigilijny i świece Caritas w cenie mała 5 zł, a duża 12 zł. Zapraszamy do stoiska przy zakrystii. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła do roznoszenia opłatków po domach.

7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone na nasz kościół ofiary.